Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Uluslararası İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

 4 Haziran 2020 @ 10:00 - 7 Haziran 2020 @ 20:00    İstanbul

: /

COVID-19 Pandemisi nedeniyle bu fuar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

9. Uluslararası İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 4-7 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır.

Av, silah ve doğa sporları dünyasının en yeni ürünleri Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarında 2019 yılına damgasını vurdu. 8. kez sektör ziyaretçileri ve av, doğa sporları tutkunları ile buluşan Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam etti. İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda olduğunu bir kez daha ispat etti. Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2016 tarihinden itibaren 3 salonda 16.000 m2 alanda düzenleniyor. Türk silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri için de ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir. 9. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 04- 07 Haziran 2020 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. Katılımcı firmalar en yeni ürünlerini organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar. Sektörü müşterileriyle aynı çatı altında buluşturan fuarımız, göz kamaştırmaya devam edecek.

Fuar Konusu
Av, Silah, Avcılık, Balıkçılık Malzemeleri, Doğa Sporları, Bisiklet, Motorsiklet, Arazi Araçları, Kamp, Karavan ve Malzemeleri,

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
4 Haziran 2020 @ 10:00
Bitiş:
7 Haziran 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.istanbulprohunt.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Efem Fuar
E-posta:
info@istanbulprohunt.com
Website:
www.istanbulprohunt.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar