Yükleniyor Fuarlar

Istanbul Jewelry Show

55. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı

 17 Nisan @ 10:00 - 20 Nisan @ 19:00    İstanbul

: / /

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, 17-20 Nisan 2024 tarihlerinde mücevherat sektörününü öncülerini birleştiriyor.

4948796
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Detayları

Istanbul Jewelry Show – İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı, 1986 yılından beri mücevher sektörünün önemli firma, marka ve alıcılarını bir araya getiren dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından biridir. Sektör profesyonelleri tüm ürünleri tek bir çatı altında inceleyebilir ve yeni sezonun trend olan ürünlerini / hizmetlerini fuarda sipariş edebilir ve kendi müşterilerine sunabilir.

1986’dan beri kesintisiz düzenlenen bölgenin en büyük fuarı olan Istanbul Jewelry Show, Doğu Avrupa’dan Yakın Doğu’ya, Rusya’dan Kuzey Afrika’ya, BDT Ülkelerinden Orta Doğu’ya kadar tüm takı profesyonelleri için eşsiz bilgi paylaşımı ve iş fırsatları sunuyor.
Istanbul Jewelry Show, uluslararası mücevher topluluğu ve profesyonelleri için kapsamlı bir pazar yeri olarak kullanılıyor. Katma değerli fuar hizmetleri eşliğinde giderek artan sayıda katılımcı ve ziyaretçisiyle fuar, dünyanın en hızlı gelişen bölgelerinden birinde eşsiz bir iş ortamı yaratmıştır.

Fuar Konusu

Takılar, Taşlar, Saatler Hediyelik Eşyalar, İlgili Yan Sanayi

Her Türlü Metalden Mamül Takılar, Sentetik Taşlar, İnciler, Saatler, Değerli Hediyelik Eşyalar, İlgili Makine, Ekipman, Dekorasyon, Yazılım, Aksesuar

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
İstanbul Jewelry Show İstanbul Mücevherat Fuarı İstanbul Saat Fuarı İstanbul Uluslararası Mücevherat Saat ve Malzemeleri Fuarı Uluslararası Mücevherat Saat ve Malzemeleri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
17 Nisan @ 10:00
Bitiş:
20 Nisan @ 19:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
https://istanbuljewelryshow.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

UBM İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 216 425 63 00
Website:
https://www.informamarkets.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar