Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

ISEC Güvenlik Fuarı

Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

 2 Aralık 2020 @ 10:00 - 5 Aralık 2020 @ 18:00    İstanbul

:

ISEC – Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı sektörün öncüleriyle buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Anayurt Güvenliği’nde yeni bir dönem başlıyor

İçinde bulunduğumuz dönemin en büyük ve en temel sorunlarının başında kamu güvenliği, sivil savunma, sınır güvenliği ve terörle mücadele geliyor.

Toplumsal yaşayışın bir düzen içinde sürdürülmesi ve bireylerin güvenliklerinin ve özgürlüklerinin garanti altına alınma düşüncesi, güvenlik kavramını,  ülkelerin öncelikli meselesi haline getiriyor. Bu duruma paralel olarak da gelişmiş iç güvenlik sistemlerine ihtiyaç artıyor.

Geçmiş dönemlerde bu sorunlara öncelik vermeyen ülkeler bile artık iç güvenlik ile ilgili konulara büyük yatırımlar yapmaya başladı.  Ortaya çıkan bu yeni durum ise eşi görülmemiş bir pazar yaratıyor.
İç güvenlikte çevresel faktörlerde yaşanan bu hızlı değişimleri göz önünde bulunduran CNR Holding de, bu değişimlere zamanında ve etkili bir şekilde cevap vermek için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ISEC-Anayurt Güvenliği, İç Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nı düzenliyor.
02-05 Aralık 2020 tarihleri arasında CNR Expo -İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, şimdiden kendi alanında ülkenin en büyük organizasyonu olacak.
Kamu kurumları tarafından da desteklenen ISEC 2020, kamu alanlarının korunmasından, terör saldırılarına, sınır kontrolünden askeri tesislerin güvenliğine, site ve otellerden kritik alt yapı ve tesislere kadar çeşitli konulardaki güvenlik sorunlarına gelişmiş çözümler sunacak.
Türk ve dünya güvenlik sektörünü tek çatı altında toplayacak olan ISEC’de ayrıca dünya güvenlik sektörünün son gelişme ve teknolojileri beğeniye sunulurken piyasaya çıkan en son ürünler de ilk kez sergilenecek.
Güvenlik konusunda tam donanıma sahip olmak isteyen tüm devlet kurum ve kuruluşlarının, özel kurumların, sivil toplum örgütlerinin, ticari şirketlerin mutlaka katılmak isteyeceği ISEC, eşi görülmemiş bir pazar yaratacak.
Türk güvenlik sektörüne önemli ticari fırsatlar yaratacak olan ISEC Fuarı,  muazzam büyüklükteki bu yeni pazara girmek için büyük bir şans! Kaçırmayın…

Fuar Sektörü

Güvenlik Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Anayurt Güvenliği İç Güvenlik Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı Güvenlik Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı ISEC ISEC Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
2 Aralık 2020 @ 10:00
Bitiş:
5 Aralık 2020 @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
http://cnrisec.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar