Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Gayrimenkul Yatırım Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Gayrimenkul Yatırım Fuarı

29 Kasım 2019 @ 09:00 - 1 Aralık 2019 @ 20:00
Adana HiltonSA

5. Çukurova Gayrimenkul Yatırım Fuarı 2019 Adana HiltonSA’da başlıyor.

Gayrimenkul Yatırım Fuarı

Fuar Detayları

Anadolu’nun ilk Gayrimenkul Fuarı olan organizasyonda emlak piyasasının en gözde, güncel projeleri sergilenerek yatırımcılar ile buluşacak. Bu yıl beşinci kez gerçekleşecek olan Fuarda, mevcut konut, işyeri, sanayi sitesi, medikal plaza, kentsel dönüşüm projeleri ile yapılması planlanan yeni proje yatırımları sergilenecek.
Geçtiğimiz yıl, Adana Hilton Otelinde, 42 firmanın katılımı ve 3 bine yakın ziyaretçinin beğenisi ile düzenlenen Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nda AYAMDER üyesi Firmalarca, Adana’nın önde gelen en prestijli projeleri sergilendi. Fuar özel fiyatları ve ödeme seçeneklerini bir arada sunan katılımcı firmalar, her zevke ve keseye hitap eden yüzlerce konut ve ofis seçenekleri ile Gayrimenkul Fuarı’nda üç gün süresince sektöre, son derece hareketli günler yaşatarak ekonomimize olumlu katkılarda bulunarak hareket sağladı.
Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra Seyhan, Yüreğir İlçe Belediyelerinin, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği ve Çukurova Genç Mühendis ve Mimarlar Derneği’nin de stantlı katılım ve destekleri ile düzenlenen Gayrimenkul Yatırım Fuarı, proje aşamasında ya da tamamlanmış her türlü mülkü edinmek isteyen özel davetli ziyaretçiler ile sektörün önde gelen inşaat ve müteahhitlik firmalarına ortak bir platformda buluşarak fikir alışverişi yapabilecekleri prestijli bir ortam sunarak, 3 bine yakın ziyaretçiye hizmet verdi.
Bu yıl da, Fuar konsepti gereği salonlarda güncel projeler sergilenirken, fuaye alanında ise birbirinden kıymetli alt yapı ve hizmet sektöründen firmalar da yer alacak.
5.GAYRİMENKUL YATIRIM FUARI, 29 Kasım – 1 Aralık 2019 tarihleri arasında Adana Hilton Oteli’nde gerçekleşecek olan Fuara girişler ücretsiz olup, her gün 10.30-20.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır. Tüm ilgililerimiz davetlidir.

Fuar Sektörü

Gayrimenkul Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Çukurova Gayrimenkul Yatırım Fuarı
Başlangıç:
29 Kasım 2019 @ 09:00
Bitiş:
1 Aralık 2019 @ 20:00
Sinanpaşa, Hacı Sabancı Blv. No:1, 01220 Yüreğir
Adana, Yüreğir 01220 Türkiye
+ Google Haritalar
444 9 879
Mekan sitesine git
Döşeme, Mehmet Nuri Sabuncu Bulvarı No:59, 01130 Seyhan
Adana, 01130 Türkiye
+ Google Haritalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon