Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Digital Impact: İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi
  • Bu fuar geçti.
:

Digital Impact: İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi

28 Kasım 2019 @ 09:30 - 30 Kasım 2019 @ 18:30
İstanbul

Digital Impact: İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi 28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Digital Impact: İstanbul Digital Dönüşüm Fuarı ve Zirvesi

Fuar Detayları

Günümüzde teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmeler hayatımızı sürekli olarak etkilemekte ve iş yapış şekillerimizi değiştirmektedir. Yaşanan bu değişmeler sadece normal yaşantımızı değil, davranışlarımızı ve kültürümüzü de değiştirmektedir. M.Ö. 535-475 yılları arasında bu topraklarda-Efes’te- yaşayan Herakletios’un söylediği gibi aslında “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir”.
Toplumların yüzyıllardır yaşadığı değişim son yıllarda teknolojinin de etkisiyle daha kısa sürelerde etki etmeye başlamıştır. Yaşanan değişimin sanayide, ekonomide, haberleşmede ,sosyal hayatta ve diğer tüm alanlarda etkisini gün geçtikçe daha çok yaşıyoruz.
Peki bu yaşanan değişime nasıl ayak uyduracağız. Ya da değişime göre hareket etmeyip yok mu olacağız. İşte bu nedenle 28 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek “DIGITAL IMPACT FUARI” bu yaşanan değişimlerin hayatımıza olan etkilerini ve ne yapmamız gerektiğini 3 gün boyunca siz değerli katılımcılara sunacak.
Bu yıl düzenlenecek Digital Impact fuarı çerçevesinde yaşanan Digital Etkinin,
-Sanayiye,
-Ekonomiye,
-Haberleşmeye olan yansımaları tüm yönleri ile ortaya konulacak. Bu kapsamda sektörlerin uzmanları tarafından yapılacak sunum ve konuşmalarla yaşanan değişimleri yakından izleyebilecek ve bu değişime karşın ilerlememiz gereken yol haritası ve “Dijital Dönüşüm Gerçekleşiyor. Peki ben(sahış, kurum, vatandaş ve ülke olarak) ne yapmalıyım?” sorusuna yanıt aranacak.
3 gün boyunca sürecek fuar kapsamında Dijital Sanayi ve Endüstri 4.0, Dijital Ekonomi, 5G ve Nesnelerin Interneti temalarında siz değerli ziyaretçilerimize uzmanların değerli sunumları ve bu konularda ürün ve hizmet üreten firmaların çözümlerine ulaşabileceksiniz.
Değişimi sofistike kavramlarla değil, bizzat yaşayarak ve öğrenerek görün.
Digital Impact Sizleri Bekliyor.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
28 Kasım 2019 @ 09:30
Bitiş:
30 Kasım 2019 @ 18:30
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon