Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Avrasya Veri Merkezi Fuarı

 28 Kasım 2019 @ 09:00 - 1 Aralık 2019 @ 20:00    İstanbul

: /

Data Center Expo Turkey, Avrasya Veri Merkezi Fuarı 28 Kasım – 11 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Data Center Expo Eurasia 2019, tüm Ortadoğu, Doğu Avrupa, Körfez Bölgesi ve Kuzey&Batı Afrika’yı kapsayan geniş etki alanıyla Türkiye ve çevresindeki 30 ülkeden sektör profesyonellerini, girişimci firmaları, dünya oyuncularını ve oyun değiştiricilerini veri merkezi sektörünün gelişmesi için en ideal lokasyonlardan birinde, Türkiye’de birleştirecek. Ayrıca fuarla eş zamanlı olarak veri sektörünün tüm alanlarına temas edecek, kamudan ve özel sektörden çok özel konuşmacıların katılacağı konferans oturumları gerçekleştirilecektir.
Avrasya bölgesinin ilk veri merkezi fuarı olan Data Center Expo Eurasia 2019, 28 Kasım-01 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecektir.
Etkinlik; tüm Ortadoğu, Doğu Avrupa, Balkanlar, Körfez Bölgesi ve Kuzey ve Batı Afrika’yı kapsayan geniş etki alanıyla Türkiye ve çevresindeki 30 ülkeden sektör profesyonellerini, girişimci firmaları, dünya oyuncularını ve oyun değiştiricilerini veri merkezi sektörünün gelişmesi için en ideal lokasyonlardan birinde, Türkiye’de birleştirecektir.
Mevcut data trafiğinin %96sını yurtdışından sağlayan Türkiye ve Avrasya bölgesi, veri merkezi sektörünün yeni yatırım alanı olmaya en büyük adaylardan biridir. Son yıllarda sıklıkla gündeme gelen kamu ve özel yatırımlarla 5 sene içinde ülkedeki mevcut beyaz alanın 100.000 m²’den 400.000 m²’ye ulaşması beklenmektedir.
Data Center Expo Eurasia; “Big Data Expo Eurasia, Devops Expo Eurasia, IOT Expo Eurasia, Cyber Security Expo Eurasia, Cloud Expo Eurasia, Blockchain Expo Eurasia” başlıklarıyla sektörel 6 etkinliği içinde barındıracaktır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
28 Kasım 2019 @ 09:00
Bitiş:
1 Aralık 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.datacenterexpoturkey.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

The Istanbul Expo

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar