Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

FloraExpo

Flora Expo Antalya Süs Bitkileri, Peyzaj, Bahçecilik ve Üretim Teknolojileri Fuarı

 22 Eylül 2021 - 25 Eylül 2021    Antalya

:

FloraExpo – Süs Bitkileri Peyzaj, Bahçecilik ve Üretim Teknolojileri Fuarı 22-25 Eylül tarihlerinde ANFAŞ Antalya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

HYF Fuarcılık organizasyonuyla Flora EXPO Antalya, Süs Bitkileri, Peyzaj, Bahçecilik ve Üretim Teknolojileri Fuarı, Anfaş Antalya Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

İlk defa üretimde dijital dönüşümün yoğun bir şekilde işleneceği, dijital dönüşüm uygulama ve çözüm üreten firmaların katılımı ve bu konuda yapılacak etkinliklerle zenginleşecek fuar, aynı zamanda; Antalya’nın iklim yapısı, konaklama ve tatil imkanlarının yanı sıra özellikle hedeflenen ülkeler arasında Ürdün, Irak, Cezayir, İsrail, Kuveyt, Lübnan, Azerbaycan, Rusya, Kuzey Irak, Fas, Suudi Arabistan gibi ülkelerden direk uçak seferlerinin olması Antalya’nın cazibesini arttırmaktadır.

Flora Expo Antalya, Tropik dış mekân süs bitkileri, İç mekân süs bitkileri, Kesme Çiçekler, Peyzaj Uygulama Materyalleri, Üretim Teknolojileri ve Sera Sistemleri gibi birçok ürün grubunu bir araya getirerek yenilikçi ürünleri ve gelişmeleri takip edebilme imkanının yanı sıra, peyzaj sektörünün yarattığı ticari hacmi büyüterek yoluna devam edecektir. Flora Expo Antalya Fuarı’nda siz değerli sektör temsilcilerini görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Çiçek Fuarı FloraExpo

Detaylar

Başlangıç:
22 Eylül 2021
Bitiş:
25 Eylül 2021
Fuar Kategori:
Website:
https://floraexpoantalya.com/

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

HYF Fuarcılık
E-posta:
info@hyf.com.tr
Website:
http://hyf.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar