Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Fashion Prime

Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı

 17 Ekim 2023 @ 10:00 - 19 Ekim 2023 @ 18:00    İzmir

: /

Fashion Prime – 6. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı sektörün ilgilileri ile Fuar İzmir’de buluşuyor.

Fuar Detayları

Moda ve hazır giyim sektörünün ihtiyaç duyduğu ürünleri üreten ve bu ürünlerin ticaretini yapan tedarikçileri bir araya getirmek ve ticari bağlantılar kurulmasına aracılık etmek amacı ile yola çıkan FASHION PRIME, fuar süresince yapılacak ikili iş görüşmelerle birlikte sektörün ihracatına büyük katkı sağlamayı hedefliyor.

Kumaş çeşitleri ve aksesuarlar başta olmak üzere hazır giyim sektörünün tüm bileşenlerinin ve sektörel trendlerin profesyonel ziyaretçiye sunulacağı FASHION PRIME’da, tasarımcılar katılımcılarla bir araya gelme fırsatı yakalayacak.

Katılımcı firmalarımızın tüm yıl boyunca özenle hazırladığı 2021 kumaş koleksiyonları, nefes kesen defile gösterileriyle ilk kez Fashion Prime podyumunda yer alacak.

Her yıl olduğu gibi, yoğun ilgi gören rengarenk, çeşitli aksesuar ve kumaşların sergilendiği “Trend Area” bölümü, bu yıl da Fashion Prime’da ziyaretçilerimizle buluşturuyoruz.

Yerli ve yabancı alıcılar her yıl fuarizmir’de buluşuyor, yepyeni bir sinerji oluşuyor.

Fuar Konusu

Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri, Konfeksiyon Yan Sanayi, Kumaş, İplik, Konfeksiyon Makinaları, Diğer Hizmet Sağlayıcılar

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Fashion Prime Fashion Prime İzmir İzmir Hazır Giyim Tedarikçileri Fuarı İzmir Tekstil Fuarı İzmir Tekstil Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
17 Ekim 2023 @ 10:00
Bitiş:
19 Ekim 2023 @ 18:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://fashionprime.izfas.com.tr

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

İZFAŞ

Nerede?

Fuarİzmir
Telefon:
0232 497 10 00
Websitesi:
https://fuarizmir.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar