Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Expomed Eurasia

Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı

 17 Mart 2022 - 19 Mart 2022    İstanbul

:

EXPOMED EURASIA 27. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı tıp sektörü ve sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

 

Fuar Detayları

Expomed Eurasia Hybrid+ Dijital Dünyanın Ayrıcalıkları ile Yüz Yüze İletişimin Birleştiği Bir Fuar Deneyimi Sunuyor
30 yıla yakın bir süredir Türkiye’de ve yakın coğrafyada ilgiyle takip edilen Expomed Eurasia, dijital dünyanın fırsatlarından da yararlanarak katılımcısına ve ziyaretçisine yüz yüze iş yapmanın yanında ilave online çözümler de sunuyor.

Expomed Eurasia Fuarı, dijital çözümleri fiziksel fuarın yüz yüze iletişim avantajıyla birleştirerek Expomed Eurasia Hybrid+ olarak 17-19 Mart 2022 (Perşembe – Cuma – Cumartesi) tarihlerinde sektörü bir araya getirecek.

Fiziki fuarın yanı sıra 14-18 Mart 2022 tarihlerinde Distribütör Günleri, 21 Mart – 4 Nisan 2022 tarihlerinde ise Online İş Bağlantıları, Business Connect Programı üzerinden dijtial ortamda gerçekleşecek.

Fuar Konusu

Tıbbi Cihazlar, Sistemler, Teknolojiler, Ürünler, Donanımlar, Sarf Malzemeleri, Sağlık Hizmetleri, Görüntüleme, Ameliyathane, Yoğun Bakım, Fizik Tedavi, Rehabilitasyon, Ambulans Sistem ve Donanımları, Ortopedik Ürünler, Protezler, Hasta Yatakları, Hastane Donanımları, Sarf Malzemeleri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Expomed Expomed Eurasia Expomed Eurasia Fuarı Expomed Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
17 Mart 2022
Bitiş:
19 Mart 2022
Fuar Kategori:
Website:
http://expomedistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Reed Tüyap Fuarcılık
E-posta:
info@reedtuyap.com.tr
Website:
www.reedtuyap.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar