Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Expomed Eurasia Fuarı

 5 Kasım 2020 @ 10:00 - 7 Kasım 2020 @ 20:00    İstanbul

: /

EXPOMED EURASIA 27. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma ve Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı, Reçetesiz Ürünler OTC Özel Bölümü ile tıp sektörüyle buluşuyor.

Avrasya bölgesinin medikal alandaki en büyük ihtisas fuarı olan Expomed Eurasia, medikal sektörün tüm paydaşlarının desteği ile kapılarını 27. kez açacak.

Medikal endüstrisinin vazgeçilmez iş platformu olarak sektörü her sene aynı çatı altında bir araya getirerek yüzlerce yerli ve yabancı medikal firmaya ev sahipliği yapan Expomed Eurasia, 2019 yılında on binlerce sektör profesyonelini 28-30 Mart tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 26. kez ağırladı. 104 ülkeden 6.654’ü uluslararası olmak üzere toplam 33.857 kişi tarafından ziyaret edilen fuara 778 firma ve firma temsilcisi katıldı.

Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Balkanlardan gelecek alım heyetleri fuar süresince katılımcı firmalar ile ikili iş görüşmeleri yapacak. Start-up firmaların katıldığı 3. Salon’daki İnovasyon Alanı’nda çeşitli oturumlar gerçekleşti. 19-21 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleşcek 27. Expomed Eurasia Fuarı için ise hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor…

Fuar Konusu
Tıbbi Cihazlar, Sistemler, Teknolojiler, Ürünler, Donanımlar, Sarf Malzemeleri, Sağlık Hizmetleri, Görüntüleme, Ameliyathane, Yoğun Bakım, Fizik Tedavi, Rehabilitasyon, Ambulans Sistem ve Donanımları, Ortepedik Ürünler, Protezler, Hasta Yatakları, Hastane Donanımları, Sarf Malzemeleri

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
5 Kasım 2020 @ 10:00
Bitiş:
7 Kasım 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://expomedistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Reed Tüyap Fuarcılık
E-posta:
info@reedtuyap.com.tr
Website:
www.reedtuyap.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar