Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Eskişehir Tarım Fuarı

Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Fuarı

 6 Eylül 2023 @ 10:00 - 10 Eylül 2023 @ 19:00    Eskişehir

: /

4. Eskişehir Tarım Fuarı, Eylül ayında Eskişehir Ticaret Odası- Tüyap Eskişehir Fuar Merkezi’nde başlıyor.

Fuar Detayları

Tüyap Eskişehir, profesyonel fuarlarına bir yenisini daha ekledi. Tarım makinaları, sulama teknolojileri, ilaçlama teknolojileri, seracılık teknolojileri, yem imalatı, tohum, fide, fidan, hayvancılık ve süt teknolojieleri, arıcılık teknolojileri; çiftçiler, üreticiler, mühendisler ve tarımsal işletmelerle buluşacak.

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından, T.C. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin değerli katkıları beraberinde, Eskişehir Ticaret Odası işbirliği ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Eskişehir Ticaret Borsası, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB),T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü,Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Eskişehir Ziraat Mühendisleri Odası, Eskişehir-Bilecik Veteriner Hekimler Odası ve KOSGEB’in destekleri ile hazırlanan ESKİŞEHİR 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 6 – 10 Eylül 2023 tarihleri arasında ETO Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Fuar Konusu

Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri, Tarımsal Mekanizasyon

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Eskişehir Tarım Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
6 Eylül 2023 @ 10:00
Bitiş:
10 Eylül 2023 @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://tarimfuarieskisehir.com/

Hangi Şehirde?

Eskişehir

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

3 yorum

Yorum Bırakın

Avatar