Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

EKO İKLİM

İklim Değişikliği ve Ekonomi Fuarı

 30 Mart 2022 @ 10:00 - 31 Mart 2022 @ 20:00    Ankara

: /

İklim Değişikliği ve Ekonomi Fuarı EKO İKLİM 30-31 Mart tarihlerinde Ankara Ticaret Odası Congresium salonunda.

Fuar Detayları

EKO İKLİM NEDİR?
Avrupa Birliği Yeşil Mutabakatı ve Paris İklim Anlaşması gereğince Türkiye, 2050 yılına kadar 60 milyar Avro “Karbon Vergisi” yükü ile karşı karşıyadır.

Bu devasa kaynağı ülke ekonomisine kazandırmak için yapılacak ilk iş, küresel ısınma kaynaklı iklim değişikliği konusunda işletmelerimizde ve toplum genelinde farkındalık oluşturmaktır.

EKO İKLİM: EKONOMİ VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ ZİRVESİ / FUARI, bu amaca yönelik olarak atılacak ilk ve en güçlü adım olacaktır.

“İklim Değişikliği” ve “Yeşil Dönüşüm” konularında küresel düzenlemelere en doğru şekilde ve hızla hazırlanmak, iklim değişikliği ile mücadele ve ekonomiye etkisinin en aza indirilmesi için ortak akıl oluşturmak amacıyla 30-31 Mart tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleşecek Zirve, dünyanın ilk ekonomi ve iklim değişikliği fuarına da ev sahipliği yapacak.

Ankara’da karbon nötr olarak gerçekleştireceğimiz Zirve’ye; devlet başkanları, kamu kurumları temsilcileri, yirmiyi aşkın uluslararası kurum ve kuruluş, otuzu aşkın üniversiteden akademisyen, iyi örnek uygulamalarıyla belediyeler, organize sanayi bölgeleri, teknokentler ve sektör temsilcileri katılacaktır.

12.000 katılımcı, 50.000 çevrimiçi ve uzaktan ziyaretçi hedeflediğimiz Zirve’de; 4.000 m²’lik alanda, “Ekonomi ve İklim Değişikliği” temalı Fuar ve İklim Müzesi kurulacak; ulusal ve uluslararası 150 konuşmacının yer aldığı yirmiyi aşkın oturum yapılacak, B2B görüşmeleri, sertifikalı eğitim programları, eğitimler, workshoplar, sergiler gerçekleştirilecek; konserler, dinletiler ile mini gösteriler sahnelenecektir.

Fuar Konusu

İklim Değişikliği,Yeşil Mütabakat,Emisyon Ticareti
Sera Gazı Doğrulama Hizmeti, Karbon Tutma Teknolojileri, Sera Gazı Emisyon Azaltım Teknolojileri, Finans Danışmanlığı, Sivil Toplum Kuruluşları, Kamu Kurumları, Bankalar, Çevre Yönetimi, Su/atıksu Yönetimi, Ormancılık

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Eko İklim Fuarı İklim Değişikliği ve Ekonomi Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
30 Mart 2022 @ 10:00
Bitiş:
31 Mart 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://ekoiklim.com/

Hangi Şehirde?

Ankara

Organizatör

Gordion Fuarcılık
Telefon:
+90 (539) 511 01 00
E-posta:
info@gordionfuar.com
Website:
https://www.gordionfuar.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar