Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Door Fair- Kapı ve Kapı Teknolojileri Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Door Fair- Kapı ve Kapı Teknolojileri Fuarı

16 Nisan 2020 @ 10:00 - 19 Nisan 2020 @ 19:00
İstanbul

13. Door & Wood Mach Fair Uluslararası Ağaç İşleme Makinaları Kesici Takımlar El Aletleri Kapı Ve Kapı Teknolojileri Fuarı 16-19 Nisan tarihleri arasında yapılacak.

Door Fair- Kapı ve Kapı Teknolojileri Fuarı

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
16 Nisan 2020 @ 10:00
Bitiş:
19 Nisan 2020 @ 19:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Organizatör

Demos Fuarcılık

Demos Fuarcılık tarafından düzenlenen tüm fuarların listesi…

Demos Fuarcılık, 1993 yılından bu güne Türk Fuar Sektöründe birçok yeniliğe imza atmış bir Fuar Organizasyon Firmasıdır…
Misyon: Rekabetçi ve Sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan yönetici kadrosunun profesyonelliği, çalışan ekibin disiplinli ve programlı çalışma planı ile organizasyonda ki başarı çıtasını devamlı olarak yükseltmektedir.
Ayrıca farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamayı hedefleyen, dünyada ve Türkiye`de “İLK” lere imza atan Demos Fuarcılık; Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemi, saha çalışmalarındaki tecrübeli adımları, firma bünyesindeki beyin fırtınalarını, katılımcı firmaları ile paylaşması neticesinde, Türk Fuar Sektöründe, markalaşma sürecindeki ciddi mesafeler kat etmiş durumdadır.

+90 212 288 02 06
info@demosfuar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon