Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Deco Boss Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı

 7 Eylül 2019 @ 10:30 - 10 Eylül 2019 @ 19:00    Muğla

: /

Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarı DECO BOSS 7-10 Eylül tarihleri arasında Milas Tariş Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

3. DecoBoss Güney Ege Yapı Dekorasyon ve Mobilya Fuarımız 7-10 Eylül 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin ve bölgenin ileri gelen firmalarının katılımıyla ziyaretçilerine güzel bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Başta Yapı sektörünün ilerlemesi adına yeni teknolojilerin tanıtılmasını, ürünsel bazda yeni alıcılarla buluşturulmasını, teknik ekipman ve makine konusunda yeniliklerin sektör temsilcileri ile bir araya getirilmesini amaçlamaktadır. Yapı Sektörü dendiğinde akla gelen bütün ana başlıkların yer alacağı organizasyon, yurt içi ve yurt dışı alıcıları ve ilgilileri 7-10 Eylül 2019 tarihleri arasında Güney Ege’de bu fuarda buluşturacaktır. Organizasyonumuzun ana hedefi, yurt içindeki sektör üreticilerinin özellikle bölge yatırımcıları ile bir araya getirip, sektörel bazda ticari bir platform oluşturmaktır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
7 Eylül 2019 @ 10:30
Bitiş:
10 Eylül 2019 @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://expolifefuar.com/

Hangi Şehirde?

Muğla

Organizatör

ExpoLife Fuarcılık

Yorum Bırakın

Avatar