Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

CNR İMOB: İstanbul Mobilya Fuarı

 3 Ağustos 2021 @ 10:00 - 8 Ağustos 2021 @ 19:00    İstanbul

:

CNR İMOB 2021: 17. İstanbul Mobilya Fuarı 3-8 Ağustos tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Ulusal ve uluslararası arenada büyük ses getiren fuarların organizatörü olan İstanbul Fuarcılık A.Ş. mobilya, ev dışı tüketim, ev tekstili, tekstil, otomotiv ve enerji gibi lokomotif sektörlerde binlerce katılımcı firmayı hedef pazarların alıcı gruplarıyla buluşturmaktadır.

Türkiye mobilya sektörünün küresel pazarlara açılan vitrini olan CNR IMOB, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile düzenlenecek.

150 bin metrekare alanda 600’den fazla katılımcıyı, dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturacak olan fuar, en zarif ev mobilyalarından, iç mekan tasarımlarına ve global mobilya trendlerine kadar bir çok ürüne ev sahipliği yapacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da mobilya sektörünün önemli oyuncularına geniş kapsamlı bir ticaret pazarı sunmaya hazırlanan CNR IMOB Fuarı, İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre, Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar ve BAE dahil olmak üzere 130 ülkeden tedarik heyetleri, ziyaretçiler ve VIP heyetlerini ağırlayacak.

Fuarda kurulacak özel B2B alanında, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ve Avrupa’dan 300’ün üzerinde firma ile Türk mobilya üreticileri bir araya gelecek.

Kontrat Mobilya Ülke Sunumları
Profesyonel alıcılara sadece ürün değil bir yaşam tarzı da sunan CNR IMOB Fuarı’nda bu yıl, Suudi Arabistan, Katar ve Kazakistan gibi farklı ülkelerden pek çok şirket “Kontrat Mobilya” başlığı altında projelerini sunacaklar.
Ticari tesisler, oteller, hastaneler ve konut projeleri için tasarlanan ve üretilen mobilyaları kapsayan “Kontrat Mobilyaları” Türk mobilya sektörüne ayrı bakış açısı kazandıracak.

Fuar Sektörü

Mobilya Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


CNR İMOB İstanbul Mobilya Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
3 Ağustos 2021 @ 10:00
Bitiş:
8 Ağustos 2021 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
http://cnrimob.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

İlgili Fuarlar

1 Yorum

  • Avatar
    ersin Cevapla

    merhaba :
    2021 imob katılımcı listesine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

Yorum Bırakın

Avatar