Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

CNR Ambalaj İstanbul

Gıda İşleme Sistemleri, Paketleme ve Ambalaj Çözümleri Özel Bölümü

 31 Ağustos - 3 Eylül    İstanbul

:

CNR Ambalaj İstanbul Fuarı Gıda İşleme Sistemleri, Paketleme ve Ambalaj Çözümleri Özel Bölümü ile sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Türk ambalaj sektörünün lider ve ihracatçı firmalarının yer alacağı CNR Ambalaj İstanbul Özel Bölümü, gıda alanında Avrasya’nın en büyük buluşmasına hazırlanıyor. Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen CNR Food İstanbul ile eş zamanlı düzenlenecek olan fuar, gıda güvenliğinden pazarlamaya, markalaşmadan ihracata, oradan da tüketiciye uzanan tüm sektörleri aynı çatı altında bir araya getiriyor.

Global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nd açılacak olan CNR Ambalaj İstanbul Özel Bölümü, gıda üreticileri, içecek üreticileri, matbaa, baskı, kağıt, kozmetik, kimya, petrol ürünleri, temizlik ve hijyen ürünleri ile beyaz eşya üreticilerini fuar katılımcıları ile bir araya getirerek yeni iş ilişkileri kurmaları sağlayacak.

CNR Ambalaj İstanbul Özel Bölümü katılımcı profilini ise ambalaj baskı teknolojileri, ambalaj makineleri, oluklu mukavva, kağıt, karton ambalaj üreticileri, plastik ve esnek ambalaj üreticileri, gıda paketleme makine ve ekipmanları, tamamlayıcı ambalaj ürünleri, ambalaj hammadde ve ara ürün tedarikçileri oluşturuyor.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Ambalaj Fuarı CNR Ambalaj CNR Ambalaj İstanbul

Detaylar

Başlangıç:
31 Ağustos
Bitiş:
3 Eylül
Fuar Kategori:
Website:
http://ambalajistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

CNR Holding
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

İlgili Fuarlar

2 yorum

Yorum Bırakın

Avatar