Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar CNR Food İstanbul
:

CNR Food İstanbul

Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
4 Eylül Çarşamba - 7 Eylül Cumartesi
Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi

CNR Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

CNR Food İstanbul

Fuar Detayları

Türk gıda, içecek ve ambalaj sanayinin aynı tarihte, aynı çatı altında buluşacağı CNR Food İstanbul ve CNR Ambalaj İstanbul, yerli ve yabancı gıda toptancıları, perakende zincir marketler, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, yeni işletme sahibi olacaklar, otel ve restoran zincirleri tarafından yoğun ilgi görecek.

50 binin üzerinde uluslararası alıcının ziyaret etmesi beklenen fuar, 31 Ağustos-3 Eylül 2022 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

CNR FOOD İstanbul ve CNR Ambalaj Özel Bölümü, İtalya, Almanya, Rusya’nın yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan MENA bölgesinin de aralarında olduğu, 84 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak.

Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan Türkiye’nin en büyük gıda platformunda 2 binin üzerinde marka ürün sergileyecek.

Fuar sırasında gerçekleşecek seminerlerde gıda, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörleriyle ilgili inovasyon, tasarım, üretim aşamaları, sağlık konularında çarpıcı noktaları uzmanlar tarafından masaya yatırılacak.

Fuar süresince, aralarında “Milyonlarca Şefi Yöneten Adam” olarak ün yapan Dünya Aşçılar Birliği Başkanı Thomas A. Gugler’in de olduğu konuşmacılar Türk ve dünya gıda sektörünü masaya yatıracak.

Fuar Konusu

Gıda Ürünleri ve Gıda Teknolojileri

Süt, Et, Şekerleme, Konserve, Çay Kahve, Organik, Deniz, Pekmez ve Helva Ürünleri, Çikolata, Dondurulmuş ve Hazır Gıda, Gıda Katkı Maddeleri, Alkollü Alkolsüz İçecekler, Yağlar

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


CNR Food İstanbul Food İstanbul Gıda Fuarı Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
Başlangıç:
4 Eylül Çarşamba
Bitiş:
7 Eylül Cumartesi
Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi
Aksaray, Yenikapı Etkinlik Alanı, Kennedy Cad. No: 11/1, 34096 Fatih
İstanbul, Fatih 34096 Türkiye
(0212) 587 38 45

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon