Yükleniyor Fuarlar

Tüm Fuarlar

CNR Food İstanbul

Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı

 25 Kasım @ 10:00 - 28 Kasım @ 20:00    İstanbul

: / /

CNR Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı 25-28 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

345244
DD
gün
:
HH
saat
:
MM
dakika
:
SS
saniye

Fuar Detayları

Türk gıda, içecek ve ambalaj sanayinin aynı tarihte, aynı çatı altında buluşacağı CNR Food İstanbul ve CNR Ambalaj İstanbul, yerli ve yabancı gıda toptancıları, perakende zincir marketler, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, yeni işletme sahibi olacaklar, otel ve restoran zincirleri tarafından yoğun ilgi görecek.

50 binin üzerinde uluslararası alıcının ziyaret etmesi beklenen fuar, 25-28 Kasım 2020 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

CNR FOOD İstanbul ve CNR Ambalaj Özel Bölümü, İtalya, Almanya, Rusya’nın yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan MENA bölgesinin de aralarında olduğu, 84 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak.

Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan Türkiye’nin en büyük gıda platformunda 2 binin üzerinde marka ürün sergileyecek.

Fuar sırasında gerçekleşecek seminerlerde gıda, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörleriyle ilgili inovasyon, tasarım, üretim aşamaları, sağlık konularında çarpıcı noktaları uzmanlar tarafından masaya yatırılacak.

Fuar süresince, aralarında “Milyonlarca Şefi Yöneten Adam” olarak ün yapan Dünya Aşçılar Birliği Başkanı Thomas A. Gugler’in de olduğu konuşmacılar Türk ve dünya gıda sektörünü masaya yatıracak.

Fuar Konusu ve İlgili Sektörler

Gıda Ürünleri ve Gıda Teknolojileri

Süt, Et, Şekerleme, Konserve, Çay Kahve, Organik, Deniz, Pekmez ve Helva Ürünleri, Çikolata, Dondurulmuş ve Hazır Gıda, Gıda Katkı Maddeleri, Alkollü Alkolsüz İçecekler, Yağlar

Fuar Resmi Sitesi Instagram facebook twitter youtube İlgili Haberler google
Gıda

Detaylar

Başlangıç:
25 Kasım @ 10:00
Bitiş:
28 Kasım @ 20:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
http://cnrfoodistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 75
E-posta:
info@itf-exhibitions.com
Website:
http://itf-exhibitions.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar