Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

CBME Türkiye

Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

 7 Aralık 2022 @ 10:00 - 10 Aralık 2022 @ 20:00    İstanbul

: /

Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, CBME Türkiye, 7-10 Aralık 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

CBME Türkiye, Ulusalararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, 30 yılı aşkın süredir istikrarlı bir şekilde devam eden, bölgenin en büyük ve en uzun soluklu uluslararası bebek ve çocuk ürünleri fuarıdır. Uluslararası ziyaretçi sayısı, alıcıların satın alma hacimleri, katılımcı markalarının ürün kalitesi ve çeşitliliği ile diğer ilgili sektör fuarları arasında öne çıkmaktadır. 650’den fazla katılımcı markayı bir araya getirmektedir. Hazır giyim ve aksesuar tekstil markaları, 0-16 yaş çocuk modasına yönelik İlkbahar-Yaz 2023 sezonu koleksiyonlarının yanı sıra farklı tarz ve tasarımlarda hazırladıkları 35.000’ten fazla modeli mağazalara gitmeden önce CBME Türkiye fuarında sergiliyor olacaklar. CBME Türkiye, katılımcılarına 77.000TL’ye kadar T.C. Ticaret Bakanlığı desteği sağlayan tek sektör fuarıdır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı CBME Turkey CBME Türkiye Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
7 Aralık 2022 @ 10:00
Bitiş:
10 Aralık 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.cbmeturkey.com

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

UBM ICC Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar