Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

BURSAF

Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı

 23 Mart 2022 @ 10:00 - 26 Mart 2022 @ 20:00    Bursa

:

BURSAF 6. Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı 23-26 Mart tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Ertelendi

BURSAF ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Ayakkabı ve deri sektöründe yer alan tüm unsurların aynı platformda buluşturulması amacıyla Network Fuarcılık ve Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu ve bağlı odalar iş birliği ile Bursa’da yapılacak olan BURSAF Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı’nı duyurmaktan büyük onur ve mutluluk duymaktadır.

Fuar, ayakkabı ve deri ürünleri imalatçılarının ve toptancılarının 2022 yılı yaz sezonu için ürünlerini tanıtabilmeleri hedefi ile düzenlenmektedir. Amacımız, 4 gün süresince ayakkabı ve deri ürünleri imalatçıları ve toptancılarının mümkün olduğunca fazla perakendeci, toptancı ve zincir mağaza yöneticileri ile görüşme sağlamaları, tanışmaları, tanıtım yapmaları ve anlaşma sağlamalarıdır.

BURSAF Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı’nda ayakkabı ve deri ürünleri imalatçıları ve toplantıcıları katılımcı olarak iştirak edecekler. Perakendeciler, toptancılar ve zincir mağaza yöneticileri de ziyaretçi olacaklardır. Fuar halka ve ilgisiz kişilere kapalı olacaktır.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi şehirlerin orta noktasında bulunan Bursa, hem üreticilerin hem de satıcıların kolay ulaşım noktasındadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar merkezimize uzaklık 1 saattir. Ziyaretçilerin ve katılımcıların çok rahat ulaşabileceği bölgede fuarımızı planladık.

Sizleri tarih ve kültür kenti, kadim şehir, yeşil Bursa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiyor, fuarımıza ayakkabı ve deri ürünleri ile ilgili tüm üretici ve satıcıları davet ediyoruz.

 

Fuar Konusu

Ayakkabılar, Deri Ürünleri, Çantalar, Kemerler, Cüzdanlar

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı Bursa Ayakkabı Fuarı Bursa Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı Bursa Deri Ürünleri Fuarı Bursa Fuarı BURSAF

Detaylar

Başlangıç:
23 Mart 2022 @ 10:00
Bitiş:
26 Mart 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://bursaffuari.com/

Hangi Şehirde?

Bursa

Organizatör

Network Fuarcılık

Yorum Bırakın

Avatar