Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

BURSAF: Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı

 4 Kasım 2020 @ 10:00 - 7 Kasım 2020 @ 20:00    Bursa

: /

BURSAF 5. Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı 4-7 Kasım 2020 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Ayakkabı ve deri sektöründe yer alan tüm unsurların aynı platformda buluşturulması amacıyla Network Fuarcılık ve Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu ve bağlı odalar iş birliği ile 04 – 07 Kasım 2020 tarihleri arasında Bursa’ da yapılacak olan BURSAF 5. Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı’nı duyurmaktan büyük onur ve mutluluk duymaktadır.

Fuar, ayakkabı ve deri ürünleri imalatçılarının ve toptancılarının 2021 yılı yaz sezonu için ürünlerini tanıtabilmeleri hedefi ile düzenlenmektedir. Amacımız, 04 – 07 Kasım 2020 tarihleri arasında 4 gün süresince ayakkabı ve deri ürünleri imalatçıları ve toptancılarının mümkün olduğunca fazla perakendeci, toptancı ve zincir mağaza yöneticileri ile görüşme sağlamaları, tanışmaları, tanıtım yapmaları ve anlaşma sağlamalarıdır.

BURSAF 5. Ayakkabı ve Deri Ürünleri Fuarı’nda ayakkabı ve deri ürünleri imalatçıları ve toplantıcıları katılımcı olarak iştirak edecekler. Perakendeciler, toptancılar ve zincir mağaza yöneticileri de ziyaretçi olacaklardır. Fuar halka ve ilgisiz kişilere kapalı olacaktır.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya gibi şehirlerin orta noktasında bulunan Bursa, hem üreticilerin hem de satıcıların kolay ulaşım noktasındadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar merkezimize uzaklık 1 saattir. Ziyaretçilerin ve katılımcıların çok rahat ulaşabileceği bölgede fuarımızı planladık.

Sizleri tarih ve kültür kenti, kadim şehir, yeşil Bursa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiyor, fuarımıza ayakkabı ve deri ürünleri ile ilgili tüm üretici ve satıcıları davet ediyoruz.

04 – 07 Kasım 2020 tarihlerinde Bursa’da görüşmek dileklerimiz ile..

Hasan EKER
Network Fuarcılık Ltd. Şti.
Genel Müdür

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Konusu

Ayakkabılar, Deri Ürünleri, Çantalar, Kemerler, Cüzdanlar

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
4 Kasım 2020 @ 10:00
Bitiş:
7 Kasım 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://bursaffuari.com/

Hangi Şehirde?

Bursa

Organizatör

Network Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar