Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

BODEX

Bodrum Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı

 13 Nisan 2022 @ 09:00 - 16 Nisan 2022 @ 20:00    Muğla

:

BODEX 6. Bodrum Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Fuar Detayları

BODEX FUARI BODRUM Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda İhtisas Fuarı ilk kez kapılarını 2016 yılında açtı. Bölge de sezon öncesi büyük bir eksikliği gideren BODEX FUARI, sektöre hizmet veren Ulusal ve Uluslararası sayısız markayı bir araya getirmeyi başardı.

BODEX FUARI bölge de çalışma arzusundaki firmalar için her yıl Mart ay’ının ikinci haftası Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi Fuar ve Sergi Salonunda düzenleniyor.

BODEX FUARI 2016 yılında ziyaretçisi ile buluşmuş ve BODRUM un tek ihtisas Fuarı olması ayrıcalığı ile adından sıkça söz ettirmiştir.

Turizm ve tedarik konusundaki BODEX FUARI gerek firmalar gerekse tüm işletmeler için beklenen ve kazandıran bir FUARDIR.

Fuar Konusu

Turistik İşletmeler Donanımı, Tekstil, Dekorasyon ve Gıda Mobilya, Güvenlik Sistemleri, Elektrik, Elektronik, Mutfak, Banyo, Çevre Düzenleme Ekipmanları, Jeneratör, Kesintisiz Güç Kaynağı, Çay ve Kahve Makineleri, Tekstil, Yer Döşeme

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


BODEX Bodrum Fuarı Bodrum Turistik İşletmeler Donanımı Tekstil Dekorasyon ve Gıda İhtisas Fuarı Bodrum Turizm Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
13 Nisan 2022 @ 09:00
Bitiş:
16 Nisan 2022 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://www.marfo.com.tr/

Hangi Şehirde?

Muğla

Organizatör

Marmaris Fuarcılık
E-posta:
info@marfo.com.tr
Website:
http://www.marfo.com.tr/

Yorum Bırakın

Avatar