Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

BEAUTYISTANBUL

Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Private Label, Ambalaj ve Hammadde Fuarı

 14 Ekim 2021 @ 09:00 - 16 Ekim 2021 @ 20:00    İstanbul

: /

Beauty İstanbul, Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Private Label, Ambalaj, Hammadde Fuarı, İstanbul Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

BEAUTYISTANBUL kişisel bakım ürünleri, parfümeri ve deodorant, renkli kozmetik ürünleri, dermo kozmetik ürünleri, saç bakım ürünleri, tırnak bakım ürünleri ve tırnak sanatları ürünleri, temizlik – hijyen ürünleri, helal kozmetik ürünleri, özel etiket ve fason üretim, profesyonel güzellik salonu ürünleri, spa ve sağlık ürünleri sunmaktadır. Fuarın amacı, geniş ürün yelpazeleri için en uygun muhataplarla buluşmak isteyen 400’ün üzerinde fuar katılımcısı firmaya ev sahipliği yapmaktır.

Beauty Istanbul, dünya çapında kozmetik sektöründeki en son gelişmeleri sergiliyor: 8000’in üzerinde beklenen profesyonel ziyaretçiye yönelik trendler, yenilikler, akıllı üretim, ham maddeler, formülasyonlar ve ambalaj tasarımları. Fuar, kıtalar arasındaki merkezi konumuyla Kafkasya ve Orta Asya, Balkanlar, Sahra Altı Afrika, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Balkanlar ve Körfez ülkelerinden hem katılımcı hem de ziyaretçiler için mevcut olan olanakları artırıyor. Ayrıca, dünyanın çeşitli bölgelerinden 1000 hosted buyer, yeni ve sağlam iş ortaklıkları kurmak amacıyla sayısız fırsat sunmak için BEAUTYISTANBUL’a katılacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Detaylar

Başlangıç:
14 Ekim 2021 @ 09:00
Bitiş:
16 Ekim 2021 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://beauty-istanbul.com/tr/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

İpekyolu Fuarcılık
E-posta:
info@ipekyolu.info
Website:
www.ipekyolu.info

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar