Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı

 6 Eylül @ 10:00 - 9 Eylül @ 20:00    İstanbul

:

Aymod Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de ziyaretçilerini bekliyor.

Fuar Detayları

Avrupa’nın 2. Büyük Ayakkabı Fuarı

30.000 m2 alanda yaklaşık 500+ firma ve 40.000+ ziyaretçi ile Türkiye’nin en kapsamlı Avrupa’ nın ise 2. büyük Ayakkabı fuarıdır.

Yılda 2 kez Türkiye’ de düzenlenen fuar ayakkabı sektörünün önde gelen üreticilerini bir araya getirmektedir.

Bu fuarda uluslararası tasarımcılar ve markalar temsil edilerek önümüzdeki sezon trendleri, tasarımları ve renkleri sunulmaktadır.

Uluslararası ölçekte faaliyet gösteren ayakkabı firmaları dünya genelinde 35’ in üzerinde ülkeden gelen yabancı katılımcılara kadın-erkek ayakkabı, çocuk ayakkabı, spor ayakkabı, çanta ve saraciye ürün gruplarını beğeniye sunmaktadır.

500’ün üzerinde ünlü markanın 10 bini aşkın ürünü AYMOD Fuarı’nda sektör profesyonellerinden tam not aldı. Dünya trendlerini belirleyen fuar 30 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırladı. Lady Gaga’nın da ayakkabı tasarımcısı olan Kobi Levi hem sıra dışı sergisi hem de T-Talks seminerindeki konuşması ile katılımcıları büyüledi.
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin (TASD) işbirliği ve Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı’nın (TASEV) destekleri ile düzenlenen AYMOD – Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, bu yıl da ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. 60 bin metrekarelik alanda 500’e yakın firmanın 1.000’in üzerinde markasını sergilediği fuarı 30 binin üzerinde sektör profesyoneli ziyaret etti.

Fuar Konusu

Ayakkabılar, Çantalar, Kemerler, Cüzdanlar, Kurum, Mümessillikler ve Dergiler

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Ayakkabı Fuarı AYMOD AYMOD Ayakkabı Fuarı AYMOD Ayakkabı Moda Fuarı AYMOD Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
6 Eylül @ 10:00
Bitiş:
9 Eylül @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.aymod.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

TASD Fuarcılık
Telefon:
(0212) 549 71 71
E-posta:
info@tasd.com.tr
Website:
https://tasd.com.tr/

İlgili Fuarlar

1 Yorum

  • Avatar
    Özgür Cevapla

    Fuarın organiztörü yanlış belirtilmiş, Aymod Fuarı organizatörü TASD Fuarcılık A.Ş. dir. Fuar pozitif fuarcılıktan alınıp sektörün kendi firması olan TASD Fuarcılık A.Ş.’ ye verilmiştir.

Yorum Bırakın

Avatar