Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Anfaş Hotel Equipment Fuarı

Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarı

 12 Ocak @ 10:00 - 15 Ocak @ 18:00    Antalya

: / /

Anfaş Hotel Equipment, 32. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları Fuarı 12-15 Ocak tarihleri arasında Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Fuar Detayları

Çeyrek asrı aşkın fuarcılık tecrübesiyle sektörü Antalya’dan dünya pazarlarıyla buluşturan ANFAŞ – Antalya Fuar ve Kongre Merkezi; HotelEquipment – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nın kapılarını 32’inci kez açmaya hazırlanıyor.

12 – 15 Ocak 2021 tarihleri arasında Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 32.HotelEquipment; 450’nin üzerinde katılımcıyı, yurt içinde 81 il ve yurt dışında 45’in üzerinde ülkeden 45.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyle bir araya getirmeyi planlıyor.

Değerli Katılımcılarımız, 12-15 Ocak 2021 tarihlerinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tüm imkânları bir arada bulabileceğiniz bu büyük organizasyona davetlisiniz.

Fuar Sektörü

Hotelcilik Fuarları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Yorum Bırakın

Avatar