Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Anfaş Food Product

Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı

 6 Şubat @ 10:00 - 9 Şubat @ 18:00    Antalya

:

Anfaş Food Product, 30. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı 6-9 Şubat tarihleri arasında Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Fuar Detayları

Çeyrek asrı aşkın fuarcılık tecrübesiyle sektörü Antalya’dan dünya pazarlarıyla buluşturan ANFAŞ – Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi; FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nın kapılarını 30’inci kez açıyor.

06-09 Şubat 2024 tarihinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 30.FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı; 300’nin üzerinde katılımcıyı, yurt içinde 70 il ve yurt dışında 50’in üzerinde ülkeden 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyle bir araya getirmeyi planlıyor.

Değerli Katılımcılarımız, 06-09 Şubat 2024 tarihinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tüm imkânları bir arada bulabileceğiniz bu büyük organizasyona davetlisiniz.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Anfaş Food Product Anfaş Food Product 2021 ANFAŞ Gıda Fuarı Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
6 Şubat @ 10:00
Bitiş:
9 Şubat @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.anfasfoodproduct.com/

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

Anfaş Fuarcılık

Yorum Bırakın

Avatar