Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Anfaş Food Product

Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı

 17 Ocak @ 10:00 - 20 Ocak @ 18:00    Antalya

:

Anfaş Food Product, 29. Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı 17-20 Ocak tarihleri arasında Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Çeyrek asrı aşkın fuarcılık tecrübesiyle sektörü Antalya’dan dünya pazarlarıyla buluşturan ANFAŞ – Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi; FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’nın kapılarını 29’inci kez açıyor.

17-20 Ocak 2023 tarihinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 29.FoodProduct – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı; 300’nin üzerinde katılımcıyı, yurt içinde 70 il ve yurt dışında 50’in üzerinde ülkeden 50.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçiyle bir araya getirmeyi planlıyor.

Değerli Katılımcılarımız, 17-20 Ocak 2023 tarihinde Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak tüm imkânları bir arada bulabileceğiniz bu büyük organizasyona davetlisiniz.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Anfaş Food Product Anfaş Food Product 2021 ANFAŞ Gıda Fuarı Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
17 Ocak @ 10:00
Bitiş:
20 Ocak @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.anfasfoodproduct.com/

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

Anfaş Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar