Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Adana IHS Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Adana IHS Fuarı

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı
29 Şubat Perşembe @ 10:00 - 3 Mart Pazar @ 19:00
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

Adana IHS 2024 – 13. Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım Fuarı sektörün öncülerini buluşturuyor.

Adana IHS Fuarı

Fuar Detayları

Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan inşaat, IHS (ısıtma, soğutma, havalandırma, klima) ve güneş enerji sistemleri, 29 Şubat – 3 Mart 2024 tarihleri arasında Adana’da büyük bir Fuar ile bir araya gelmeye hazırlanıyor. TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 14. Adana İnşaat Fuarı, inşaat sektörünün yanı sıra bu iki önemli alt sektörü de bir araya getirecek.

Bu özel etkinlik, TÜYAP Adana ve DAİMFED (Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhitleri Birlikleri Federasyonu) işbirliği ile gerçekleştirilecek. Aynı zamanda, IHS ve Güneş Enerji Sistemleri bölümleri de fuar kapsamında yer alacak. Bu sayede, sektörün dikkat çeken alt dalları da ziyaretçilere sunulacak.


Isıtma, soğutma, havalandırma ve güneş enerjisi gibi alanlarda inovasyon ve yenilik, inşaat sektörünün geleceğini şekillendiriyor. Bu güçlü sektörün öncü fuarlarından biri olan Adana İnşaat – IHS Fuarları ve Güneş Enerjileri Özel Bölümü sektördeki en son teknolojik gelişmeleri, yenilikçi çözümleri ve geleceğin vizyonunu bir araya getirerek katılımcı ve ziyaretçilere önemli iş bağlantıları kurduruyor. Adana’da düzenlenecek bu Fuarlar, sektör profesyonelleri ve ilgili paydaşlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Siz de bu önemli Fuarları, sakın kaçırmayın!

Türkiye’de IHS sektörü, hızla gelişen inşaat endüstrisi ve enerji sektöründeki dinamizmiyle birlikte önemli bir konumda bulunuyor. İnşaat projelerinin artması, enerji verimliliği konusundaki artan talep ve sürdürülebilir enerji çözümlerine olan ilgi, IHS sektörünü Türkiye’de kilit bir oyuncu haline getiriyor. Türkiye’deki şehirleşme ve sanayileşme süreçleri, ısınma, soğutma, havalandırma ve klima sistemlerine duyulan ihtiyacı artırırken, bu durum sektördeki firmaları yenilikçi çözümler üretmeye de teşvik ediyor. Ayrıca, Türkiye’nin güneş enerjisi potansiyeli de, güneş enerjisi sistemleri alanında önemli bir büyümeyi tetikliyor. IHS sektörü, uluslararası standartlarda ürün ve hizmetler sunarak küresel pazarda da rekabet edebilir bir konumda bulunuyor. Sektördeki inovasyon ve çeşitlilik ile Türkiye’nin küresel pazarda da önemli bir rol kazanıyor.

Fuar Konusu

Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz Teknolojisi, Tesisat ve Yalıtım


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Adana IHS Fuarı Adana Isıtma Soğutma Havalandırma Fuarı
Başlangıç:
29 Şubat Perşembe @ 10:00
Bitiş:
3 Mart Pazar @ 19:00
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Kurttepe, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı No:242, 01170 Çukurova
Adana, Çukurova 01170 Türkiye
(0322) 256 90 90

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon