Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Merzifon Kitap Fuarı

 2 Şubat 2019 @ 12:00 - 10 Şubat 2019 @ 21:00    Amasya    Ücretsiz

:

4. Merzifon Kitap Fuarı 2-10 Şubat tarihleri arasında Amasya Merzifon’da düzenleniyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Merzifon Belediyesi olarak geçen yıl 31 Mart – 8 Nisan 2018 tarihleri arasında 3.sünü düzenlediğimiz bölgenin en prestijli kitap fuarı olan Merzifon Kitap Fuarı’nda sektörde lokomotif firma niteliği taşıyan seçkin yayın evlerini (116 yayın evi ve 100’den fazla şair ve yazar) ilçemizde ağırladık. Her yıl bir öncekinden daha iyisini daha nitelikli sini düzenlemeyi amaç edindiğimiz kitap fuarımıza kitapseverlerin gösterdikleri yoğun ilgi bu amacımızda bizlere rehberlik edip, güç veriyor. Hava alanına sahip olan ve coğrafi konum itibariyle de stratejik bir noktada bulunan şehrimizde gerçekleştirdiğimiz kitap fuarımız, çevre il ve ilçelerden gelen ziyaretçileri tarafından da yoğun ilgi görüyor.
Kazandığımız deneyim, kitap dostlarının desteği ve kıymetli yayın evlerinin özverisiyle bu yıl çok daha güzel ve kalabalık bir kitap fuarı olacağına inandığımız Merzifon 4. Kitap Fuarı’mızı 2019 Mart ayında gerçekleşecek olan Yerel Seçimler nedeniyle bu sene daha erken bir tarihe alarak 2-10 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
2 Şubat 2019 @ 12:00
Bitiş:
10 Şubat 2019 @ 21:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:

Hangi Şehirde?

Amasya

Yorum Bırakın

Avatar