Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

YÖK Sanal Tercih Fuarı

 4 Ağustos 2020 @ 09:00 - 7 Ağustos 2020 @ 17:00    Online    Ücretsiz

: /

Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, üniversite tercihi yapacak adaylara bu süreci kolaylaştırmak için “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020” adıyla üniversiteleri dijital platformda adaylara tanıtmak amacıyla 4-7 Ağustos tarihleri arasında bir fuar düzenleneceğini duyurdu.

Saraç, “YÖK çatısı altında, 200 yükseköğretim kurumunun katılımı ile gerçekleştirilecek Sanal Fuarda, okumak istediğiniz üniversite ile ilgili merak ettiğiniz hususları canlı sohbet ortamında üniversitelerimizin yetkililerinden öğrenebileceksiniz.” ifadelerini kullandı.

Üniversite tercihi yapacak gençlere yükseköğretim kurumları, programlar, bölümler, konaklama ve burs imkânları, sosyal ve kültürel faaliyetler başta olmak üzere yükseköğretim potansiyelinin ve öğrencilere sunulan imkânların anlatılmasının hedeflendiği Fuar’a https://sanalfuar.yok.gov.tr adresi üzerinden ulaşılabilecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
4 Ağustos 2020 @ 09:00
Bitiş:
7 Ağustos 2020 @ 17:00
Ücret:
Ücretsiz
Fuar Kategori:
,
Website:
https://sanalfuar.yok.gov.tr/

Hangi Şehirde?

Online

Yorum Bırakın

Avatar