Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

UzBuild Özbekistan Uluslarası İnşaat Fuarı

 16 Mart 2021 @ 10:00 - 19 Mart 2021 @ 20:00    

:

22. Özbekistan Uluslararası İnşaat Fuarı- “UzBuild 2021”, 16 – 19 Mart 2021 tarihlerinde ülkenin başkenti Taşkent’in “Uzexpocentre” fuar merkezinde düzenlenecek.

“Özbekistan’ın inşaat sektörü dinamik olarak gelişiyor ve bu, fuarın kapsamına da yansıyor. 2020’de, fuara rekor sayıda şirket ve marka katıldı. 25 ülkeden 400’den fazla firma. Bu ülkeler Avusturya, Azerbaycan, Almanya, Yunanistan, Gürcistan, Danimarka, Hindistan, İspanya, İtalya, Kazakistan, Çin, Lihtenştayn, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya, Portekiz, Kore Cumhuriyeti , Rusya, ABD, Tacikistan, Türkmenistan, Türkiye, Özbekistan, Ukrayna, Finlandiya, İsviçre. Ulusal pavyonlar geleneksel olarak şu ülkeler tarafından temsil edildi: Almanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri. Rus bölgelerinin kolektif standları şunları içeriyordu: Kirov, Kurgan, Lipetsk ve Yaroslavl bölgeleri ile Tataristan, Çuvaşistan ve Başkurdistan cumhuriyetleri. İstatistiklere göre, katılımcıların yüzde 57’si sözleşmeler imzaladı veya anlaşma imzaladı, yüzde 89’u fuarı meslektaşlarına ve ortaklarına tavsiye etti.”

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Konusu

İnşaat, Yapı, İnşaat Malzemeleri, Dekorasyon ve Tasarım

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
16 Mart 2021 @ 10:00
Bitiş:
19 Mart 2021 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://iteca.uz/uzbuild/

Hangi Şehirde?

Yorum Bırakın

Avatar