Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Uluslararası Home and Concept Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Uluslararası Home and Concept Fuarı

10 Eylül 2020 @ 09:00 - 13 Eylül 2020 @ 20:00
İstanbul

4. Uluslararası Home and Concept Fuarı 10-13 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Yaşamı ayrıntılar oluşturur. Yaşama renk renk, desen desen, motif motif işlenerek yaşamın en büyük parçası haline gelirler. Bu coğrafyada her şeyin toplamı ayrıntıların tamamını oluşturur. Her desende başka bir tarih başka bir yaşanmışlık vardır. Her renkte başka bir anlam ve zafer…
Bu coğrafyadaki ayrıntıların güzelliğinden ve tarihindeki güçten esinlenerek var olan Home Concept özgün, genç, eğlenceli ve başarılı kimliği ile kısa sürede sektördeki bilinirliğini ve güvenilirliğini sağlamlaştırmıştır.

Home Concept ilk fuarından bu yana profesyonelliğe, güvene, ticarete ve ticari ilişkilere duyduğu saygı temelleri üzerine kurulmuş ve kurumsal yönetim süreçlerini nitelikli fuarlar geliştirmeye adamıştır. Bu doğrultuda gerçekleştirdiği fuarlarda ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücünü daima yüksek tutarak küresel bir vizyona sahip olmayı başarmıştır. Marka ve üreticileri geliştiricisi olduğu her fuarda Türk ürünlerini dünyaya bildirmek ve ulusal pazarı uluslararası arenaya taşıma perspektifiyle sürdürmektedir.

Referans Fuarcılık güvencesinde bu yıl 4. defa Türk markalarını dünyanın en seçkin arenasına taşıyacak olan Home Concept 10-13 Eylül tarihleri arasında gerçekleştireceği iki katına çıkardığı fuar alanı ve katılımcı hacmi ile sektörün en önemli ve en istikrarlı büyümesini sağlayan fuar statüsündedir.

Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçi profiline sahip Home Concept kendini yeteri kadar tanıtamamış, hak ettiği ilgiyi görememiş, kendisini var etmiş ama Türkiye sınırlarında kalmış tüm Türk ürünlerinin dünyada nitelikli pazarlarda yer alması için çalışmalarını devam ettirmektedir.
Tüm katılımcıların kazanç sağlayacağı #YaşamınFuarı’na sınırları aşmak için siz de davetlisiniz!

Başlangıç:
10 Eylül 2020 @ 09:00
Bitiş:
13 Eylül 2020 @ 20:00
İstanbul
Hoca Paşa, Ankara Cd., 34110 Fatih
İstanbul, 34110 Türkiye
(0212) 455 59 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon