Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Uluslararası Eurasian Composites Show
  • Bu fuar geçti.
:

Uluslararası Eurasian Composites Show

28 Kasım 2019 @ 09:00 - 30 Kasım 2019 @ 20:00
İstanbul

4. Uluslararası Eurasian Composites Show 2019 İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Uluslararası Eurasian Composites Show

Fuar Detayları

Yıllardır düzenlediği fuarlarla kimya sektörüne yön veren Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde, 28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında “4. Uluslararası Kompozit Hammaddeleri, Yarı Mamülleri, Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı” Eurasian Composites Show 2019 dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirecek.
17 farklı ülkeden 54 yabancı, 38 yerli olmak üzere toplam 92 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yapan Eurasian Composites Show ’u 3 gün boyunca 891‘ini 59 farklı ülkeden gelen yabancı ziyaretçilerin oluşturduğu toplam 3028 sektör profesyoneli ziyaret etti. Fuara en fazla yabancı ziyaretçi gelen ilk 10 ülke sırasıyla İran, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Çin, Güney Kore, Ukrayna, Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır oldu.
Eurasian Composites Show 2017 ile eş zamanlı olarak düzenlenen Konferans & Seminer Programında yerli ve yabancı katılımcı firmaların yanı sıra Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından gerçekleştirilen 24 sunum ile sektör mensupları yeni ürünleri ve teknolojileri tanıma şansı buldular.
Fuar hemen her sektörde kullanımı bulunan Kompozit hammaddeleri ile üretilen ürünlerin günlük yaşamdaki kullanımlarını görme fırsatı yaratan Live Composites isimli Nihai Ürün Sergisine ev sahipliği yaptı. Otomotiv, yapı-inşaat, tekstil, denizcilik, savunma, havacılık gibi sektörlerinden 50 ‘den fazla ürün bu alanda sergilendi. Özel olarak hazırlanan bu sergi alanlarında ziyaretçiler, ürünlerin uygulama alanları, kullanımdaki faydaları gibi ürünler hakkında detaylı bilgi edinebildiler.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Başlangıç:
28 Kasım 2019 @ 09:00
Bitiş:
30 Kasım 2019 @ 20:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon