Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

UKEYF- Uluslararası Keyifli Yaş Alma Fuarı ve Kongresi

 17 Ekim 2019 @ 09:00 - 19 Ekim 2019 @ 20:00    İzmir

:

UKEYF- Uluslararası Keyifli Yaş Alma Fuarı ve Kongresi, Fuar İzmir – Gaziemir’de gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Dünya’da ve Türkiye’de giderek ve hızla artan yaşlılık oranı, yaşlanma hızı ve ömür uzunluğu;  sosyal yaşamı düzenleyen en önemli kurumlardan olan yerel yönetimleri de yakından ilgilendirmektedir. TÜİK’ten alınan verilere dayanarak, yaşlı nüfus (65 ve daha yukarı yaş) 2015 yılında 6 milyon 495 bin 239 kişidir. Yaşlı nüfusun toplam nüfus içindeki oranı 2014 yılında %8 iken 2015 yılında %8,2’ye yükselmiştir. Türkiye en yüksek yaşlı nüfus oranına sahip 167 ülke arasında 66. sırada yer almaktadır.
Yerel yönetimler bağlamında yaş alan vatandaşlarımızın sağlık standartları ile birlikte yaşam kalitelerinin de arttırılması, aktif bir yaşlanma süreci yaşamaları bizim için son derece önemlidir.
Değişip – dönüşen toplum yapısı içinde yaş alan vatandaşlarımıza yönelik hizmet kalitesini yükseltmek için yerel yönetim olarak bilimsel çalışmalara ayrı bir önem veriyoruz.
Bu amaç doğrultusunda, bilim insanları, hizmet alıcıları, hizmet alıcının yakınları, hizmet sunucuları, karar vericiler, sivil toplum kuruluşları ve bu başlıklarda dünyadan diğer aktörlerin bir araya geleceği Uluslararası İzmir Keyifli Yaş alma Fuarı ve Kongresi düzenlenmiştir. Keyifli Yaş Alma Fuarı ve Kongresi hem Akademik hem pratik yönüyle yaşlıların, yaşlananların ve kırılgan yaşlılara hizmet verenler ile aile yakınlarının buluşturulacağı, ülkemizdeki ilk etkinliktir.
Uluslararası İzmir Keyifli Yaş Alma Fuarı ve Kongresi ile akademik ve uygulamaya yönelik olarak, yaş alan vatandaşlarımız ve aile bireyleriyle hizmet sunucuların buluşturulması; ilgililer arasında tanışma, fikir alışverişi ve işbirliği ortamının geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
17 Ekim 2019 @ 09:00
Bitiş:
19 Ekim 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
www.ukeyf.org

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

İZFAŞ

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar