Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Türkiye Turizm Tedarik Fuarı

 12 Aralık 2019 @ 09:00 - 15 Aralık 2019 @ 20:00    Antalya

:

Türkiye Turizm Tedarik Fuarı 12-15 Aralık tarihleri arasında Antalya Maritim Pine Brach Hotel Fuar ve Kongre Salonu’nda gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Markalaşma ve büyüme yönünde emin adımlar ile ilerleyen derneğimiz, 12-15 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Turizm Tedarik Fuarında, tüm Türkiye’den gelecek olan satın alma yöneticileri ile ulusal ve uluslararasi markaları bünyelerinde buluşturan tedarik firmalarını bir araya getirerek önemli bir ticaret buluşma noktası olacaktır.
Geçen yıl gerçekleştirmiş olduğumuz buluşmada sizlerinde değerli katkıları ile yakalanan başarıyı ulusal ve uluslararası markalaşma yolunda büyütme ve profesyonelleştirme kararı vererek bu yıl fuar olarak düzenliyoruz.
Yeni ürün lansmanları, yeni firma tanıtımları, B2B – ikili iş görüşmeleri, eğitimler, sosyal sorumluluk projeleri, kültürel geziler ve konserler ile gerçekleştirilecek olan fuarda satınalma yöneticileri ile tedarik firmaları bir araya gelecektir.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
12 Aralık 2019 @ 09:00
Bitiş:
15 Aralık 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://turizmtedarikfuari.com/

Hangi Şehirde?

Antalya

Organizatör

Aktüel Expo
E-posta:
info@aktuelevent.com
Website:
www.aktuelevent.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar