Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tissue World İstanbul: Uluslararası Temizlik Kağıdı, Teknolojileri, Kimyasalları ve Yardımcı Malzemeleri Fuarı

 26 Ekim 2020 @ 10:00 - 28 Ekim 2020 @ 20:00    İstanbul

:

3. Tissue World İstanbul: Uluslararası Temizlik Kağıdı, Teknolojileri, Kimyasalları ve Yardımcı Malzemeleri Fuarı 26-28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Tissue World İstanbul, binlerce temizlik kağıdı sektör profesyonelini İstanbul Kongre Merkezi’nde fuar ve konferans programları ile ağırlayacak.
Doğu ve Batı’yı birbirine bağlayan ve özel olarak temizlik kağıdı sektörüne odaklanan Tissue World İstanbul, bu bölgede artan temizlik kağıdı talebine yanıt vermek üzere pazardaki gelişmeler ve yeni çıkan teknolojiler hakkında bilgi edinmek için sektör liderlerinin bir araya geldiği en etkin fuar ve konferans programıdır.

Orta Doğu’da ve uluslararası arenada temizlik kağıdı sektörü oyuncuları ile bir araya gelebilir, kağıt dönüştürmeden paketleme makinelerine ve kimyasal çözümlerden sıhhi ürün OEM üreticilerine kadar temizlik kağıdı üretiminde en yeni ürünleri keşfetme ve sektörün kalbinde olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Fuar Konusu

Temizlik Kağıdı, Teknolojileri, Kimyasalları ve Yardımcı Malzemeleri

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  
Detaylar

Başlangıç:
26 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
28 Ekim 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.tissueworld.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

UBM İstanbul Fuarcılık
Telefon:
+90 216 425 63 00
Website:
https://www.informamarkets.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar