Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Tissue World İstanbul: Uluslararası Temizlik Kağıdı, Teknolojileri, Kimyasalları ve Yardımcı Malzemeleri Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Tissue World İstanbul: Uluslararası Temizlik Kağıdı, Teknolojileri, Kimyasalları ve Yardımcı Malzemeleri Fuarı

26 Ekim 2020 @ 10:00 - 28 Ekim 2020 @ 20:00
İstanbul

3. Tissue World İstanbul: Uluslararası Temizlik Kağıdı, Teknolojileri, Kimyasalları ve Yardımcı Malzemeleri Fuarı 26-28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Tissue World İstanbul, binlerce temizlik kağıdı sektör profesyonelini İstanbul Kongre Merkezi’nde fuar ve konferans programları ile ağırlayacak.
Doğu ve Batı’yı birbirine bağlayan ve özel olarak temizlik kağıdı sektörüne odaklanan Tissue World İstanbul, bu bölgede artan temizlik kağıdı talebine yanıt vermek üzere pazardaki gelişmeler ve yeni çıkan teknolojiler hakkında bilgi edinmek için sektör liderlerinin bir araya geldiği en etkin fuar ve konferans programıdır.

Orta Doğu’da ve uluslararası arenada temizlik kağıdı sektörü oyuncuları ile bir araya gelebilir, kağıt dönüştürmeden paketleme makinelerine ve kimyasal çözümlerden sıhhi ürün OEM üreticilerine kadar temizlik kağıdı üretiminde en yeni ürünleri keşfetme ve sektörün kalbinde olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Başlangıç:
26 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
28 Ekim 2020 @ 20:00
İstanbul
Hoca Paşa, Ankara Cd., 34110 Fatih
İstanbul, 34110 Türkiye
(0212) 455 59 00

Organizatör

UBM İstanbul Fuarcılık

Informa Markets Türkiye (UBM İstanbul Fuarcılık ve Gösteri Hizmetleri A.Ş.),  uluslararası etkinlikler, dijital hizmetler ve akademik bilgi grubu olan ve alanında öncü Informa PLC şirketinin bir parçasıdır. Şirketimiz, alıcıları ve satıcıları birbirine bağlar ve birbirinden farklı birçok sektörde iş ve ticaret akışını destekler. Şirketimiz, kuyumculuk, tarım, denizcilik endüstrisi, çocuk bebek doğum endüstrisi ve diğer sektörler dahil olmak üzere ekonominin neredeyse tüm stratejik alanlarına hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon