Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Texhub İstanbul Fuarı

 12 Kasım 2019 @ 10:00 - 14 Kasım 2019 @ 20:00    İstanbul

: / /

Texhub İstanbul Fuarı 12-14 Kasım tarihleri arasında Lüfti Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılacak.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Texhub İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı, Türk hazır giyim ve tekstil endüstrisinin yüksek miktardaki kaynak taleplerini karşılamanın yanı sıra uluslararası nitelikli tekstil tedarikçilerine ideal bir ticaret platformu sunmayı hedefliyor.
Kumaş ve aksesuar üreticileri için önemli bir potansiyeli bulunan Türkiye, önümüzdeki yıl 2. kez 12-14 Kasım tarihleri arasında Lüfti Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan Texhub İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı ile sektör liderlerini aynı çatı altında bir araya getirmeyi hedefliyor. Dünyanın en dinamik şehirlerinden, Türkiye’nin ticaret ve finans merkezi konumunda bulunan İstanbul’da düzenlenen Texhub İstanbul Kumaş, Aksesuar, İplik, Elyaf ve Desen Fuarı, önemli organizasyon firmalarından Tengda Exhibition Co.,Ltd. ve tekstil sektörüne yönelik düzenlediği fuarlarla adından başarıyla söz ettiren Duty Fuarcılık tarafından organize ediliyor.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
12 Kasım 2019 @ 10:00
Bitiş:
14 Kasım 2019 @ 20:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
http://www.texhubistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Duty Fuarcılık
E-posta:
yusuf.akbolat@dutygroup.net
Website:
www.dutygroup.net

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar