Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı

19 Ekim 2023 @ 10:00 - 22 Ekim 2023 @ 18:00
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

2. Tesbih ve Doğal Taşlar 2023 Fuarı 19-22 Ekim tarihlerinde sektörün ilgilileri Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde.

Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı

Fuar Detayları

Adana Valiliği himayesinde düzenlenecek “2. Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı” 19-22 Ekim’de gerçekleştirilecek.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, fuarın hazırlıkları, Vali Süleyman Elban’ın başkanlığında valilikte yapılan toplantıda değerlendirildi.

Elban, toplantıda, bu yıl ikinci kez kapılarını açacak fuarın sorunsuz gerçekleşmesi için her bir detayı titizlikle değerlendirdiklerini bildirdi.

Fuar kültürü her geçen gün daha da genişleyen Adana’ya bu fuarın çok yakıştığını belirten Elban, “Ülkemizin en çok tesbih üreten ilinde böyle bir fuar düzenlenmesi gerçekten anlamlı oldu. Adana hem altyapısı hem ticaret potansiyeliyle önemli bir fuar kenti olma yolunda ciddi bir mesafe kat etti. Bünyesine kattığı yeni organizasyonlarla bu alanda da ülkemizin öncü kentlerinden biri oldu diyebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Fuarda tespih ve doğal taşların yanı sıra doğal taşlardan yapılmış özel ve farklı takıların da yer alacağını belirten Elban, yurt içi ve dışından katılımcılarla çok canlı bir fuar olacağını kaydetti.

Toplantıya Vali Yardımcısı Huriye Küpeli Kan, Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Kamil Eskimez, Çukurova Fuarcılık AŞ Müdürü Emir Basalak ile sektör temsilcileri katıldı.

Fuar Konusu

Tesbih, Hediyelik Eşyalar, El Sanatları, Doğal Taşlar, Ticaret


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Adana Tesbih Adana Tesbih Fuarı Adana Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı Doğal Taşlar Fuarı Tesbih Fuarı Tesbih ve Doğal Taşlar Fuarı
Başlangıç:
19 Ekim 2023 @ 10:00
Bitiş:
22 Ekim 2023 @ 18:00
Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi
Kurttepe, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı No:242, 01170 Çukurova
Adana, Çukurova 01170 Türkiye
(0322) 256 90 90

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon