Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Solar İstanbul
  • Bu fuar geçti.
:

Solar İstanbul

Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı Konferansı
23 Mart 2022 @ 10:00 - 26 Mart 2022 @ 19:00
İstanbul

Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konferansı 23-26 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak.

Solar İstanbul

Fuar Detayları

Temiz enerji teknolojilerindeki fiyat düşüşü, küresel iklim değişikliğinin etkileri ve güneş enerjisi sektörünün yarattığı büyük istihdam, Türkiye’nin yakın geleceğinde önemli bir rol oynuyor. 23-26 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Solar İstanbul Güneş Enerjisi Fuarı da sektörü, enerji depolama, elektrikli ulaşım ve dijitalleşme konusundaki son gelişmelerle birlikte ele alıyor.

Güneş enerjisi üzerine eğitimler ve yuvarlak masa toplantılarının da gerçekleştiği Solar İstanbul’da, fuara paralel olarak organize edilecek uluslararası konferanslarda ise alanında lider, dünyaca ünlü, ilham veren konuşmacılar bilgi ve birikimlerini dinleyicilerle paylaşıyor. Güneş enerjisi sektöründe faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası portallar, dernekler ve dergilerle güçlü bir iş birliği içinde olan Solar İstanbul; hedef ülkelerden düzenlenecek alım heyeti programıyla da dünya çapında yerli ve yabancı yatırımcının çekim merkezi haline geliyor.

Fuar Künyesi

Fuar Adı: Solar İstanbul – Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı Konferansı
Fuar Tarihi: 23-26 Mart 2022
Fuar Alanı: Viaport Marina Tuzla/ İstanbul
Fuar Yeri: İstanbul, Türkiye
Ziyaretçi Saatleri: 10:00 – 19:00
Organizatör: BİFAŞ – Birleşik Fuar Yapım A.Ş.


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Güneş Enerjisi Enerji Depolama Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı Solar İstanbul Solar İstanbul Güneş Enerjisi Enerji Depolama Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı
Başlangıç:
23 Mart 2022 @ 10:00
Bitiş:
26 Mart 2022 @ 19:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon