Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Şanlıurfa Eğitim ve Kitap Fuarı

 18 Aralık 2020 @ 10:00 - 27 Aralık 2020 @ 19:00    Şanlıurfa

: / /

2. Şanlıurfa Eğitim ve Kitap Fuarı 18-27 Aralık 2020 tarihlerinde Şanlıurfa Fuar Merkezi’nde.

Kültürün, sanatın, ilmin, bilimin, fenin merkezi olan Şanlıurfa ilimize yakışır EĞİTİM VE KİTAP FUARI, 2. kez kapılarını sizler için açıyor!

Önemli fuarlara ev sahipliği yapan Şanlıurfa Fuar Merkezi’ nde düzenlenecek olan 2.ŞANLIURFA EĞİTİM VE KİTAP FUARI’ nda Rehberlik Merkezleri, Yayın Evleri, Kolejler, Yabancı Dil Eğitim Kurumları, Halk Eğitim Merkezleri, Meslek Liseleri, Özel Liseler gibi eğitim kurumları iştirak edecek.

Bir çok yazarın ve yayınevinin katılım göstereceği 2.ŞANLIURFA EĞİTİM VE KİTAP FUARI, farklı günlerde gerçekleştirilecek olan imza günleri, yarışmalar ve konferanslar ile kitapseverlerle buluşacak !

Ertelendi

Şanlıurfa Eğitim ve Kitap Fuarı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Konusu

Eğitim, Eğitim Kurumları, Eğitim Ekipmanları ve Teknolojileri, Kitap, Kırtasiye, Süreli Yayın, Okul Araç ve Gereçleri, Üniversiteler, Yeni Çıkan Kitaplar, Yayınevleri Kırtasiye, Okul Kitapları, Yazarlar

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
18 Aralık 2020 @ 10:00
Bitiş:
27 Aralık 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
, ,
Website:
https://www.startfuar.com/

Hangi Şehirde?

Şanlıurfa

Organizatör

Start Fuarcılık

Yorum Bırakın

Avatar