Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Sakarya Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları ve Teknolojileri Yem Fuarı

 11 Kasım 2021 - 14 Kasım 2021    Sakarya

:

Sakarya 3. Tarım Hayvancılık Makineleri Teknolojileri Fuarı Hendek Belediyesi Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanı’nda başlıyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın açıkladığı karar ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin verdiği yetkilerle organize edilen Yurt içi Fuarları, Covid – 19 tedbirleri kapsamında 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren açık alanlarda fuar yapılabilmesine imkân tanıyan kararları açıklanmış, takibinde 1 Eylül 2020 tarihinden itibaren de kapalı alanlarda fuar organize edilebilmesine imkân sağlayan kararları alınmıştır.

Bununla birlikte; GL Platform Fuarcılık olarak açıklanan genelgeler doğrultusunda 05 – 08 Kasım 2020 tarihlerinde Sakarya İli / Hendek İlçemizde 3. sü düzenlenecek “ Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı” çalışmalarımızda sona gelmiş bulunmaktayken T.C. Sakarya Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü 26.10.2020 tarih ve 92266786-129 sayılı yazısı ile uygun görülmemiş ve fuar düzenlenmesine izin verilmemiştir.

Ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan fuar organizasyonları GL Platform Fuarcılık olarak bugüne kadar açıklanan ve verilen izinler doğrultusunda hiçbir engel olmadan üzerimize düşen sorumluğu yerine getirmiş, geçtiğimiz yıl yakaladığımız başarı ile 50 Binin üzerinde ziyaretçiyi sizlerle buluşturmak için gün saymaktaydık.

Alınan bu kararla birlikte şirketimiz ve siz değerli katılımcımız açısından oluşan mağduriyetin geçmiş organizasyonlarda olduğu gibi sizlerle karşılıklı inşa ettiğimiz güven ve desteklerle giderilebileceğine inanıyoruz.

Elimizde olmayan sebeplerle alınan bu kararı sizlerle paylaşmaktan son derece üzgünüz.

Ancak; Fuar Düzenleme Kurulumuzca belirlenen yeni tarihimiz 11 – 14 Kasım 2021 olarak karar verilmiş olup, kapılarını 3. kez açacaktır.

Görevimizin bilinci ve devletimizin sağladığı imkanlarla 2021 yılında bir arada olmayı diliyoruz. İyi niyet çerçevesinde hiçbir katılımcımızın mağdur edilmeyeceğini bilginize sunmak isteriz.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Sakarya Fuarı Sakarya Tarım Fuarı Sakarya Tarım Hayvancılık Fuarı Sakarya Tarım Hayvancılık Makineleri Teknolojileri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
11 Kasım 2021
Bitiş:
14 Kasım 2021
Fuar Kategori:
Website:
https://www.sakaryatarimhayvancilikfuari.com/

Hangi Şehirde?

Sakarya

Organizatör

GL Platform Fuar Hizmetleri
E-posta:
info@glplatformfuar.com
Website:
www.glplatformfuar.com

Yorum Bırakın

Avatar