Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar PREMO Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

PREMO Fuarı

Peyzaj, Bahçe, Tiny House, Yeşil Yaşam Fuarı
11 Ocak Perşembe @ 10:00 - 13 Ocak Cumartesi @ 18:00
İstanbul

PREMO’24 – 3. Peyzaj, Bahçe, Tiny House, Yeşil Yaşam Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

PREMO Fuarı

Fuar Detayları

Son yıllarda yaşanan gelişmelerle insanların toprakla temas eden bahçeli yaşam seçeneklerine daha fazla yönelmesi bu endüstride büyük bir talep patlaması yaşatmıştır.

İlk yılında rekor düzeyde ulusal ve uluslararası iş bağlantıları sağlayan PREMO Fuarı, yenilenerek ikinci yılına hazırlanıyor.

PREMO Fuarı yeni nesil hazır, konforlu, ekolojik yaşam alanları ile ilgilenen herkes için açık bir organizasyon olarak; mimarlara, yatırımcılara, konut uzmanlarına, belediye, sosyal konut ve kamu yetkilileri gibi ulusal ve uluslararası çok geniş bir kullanıcı yelpazesi ihtiyaçlarına cevap verecek.

PREMO, ikinci yılında bu kapsamda yapılan öncü bir fuar organizasyonu olarak tiny house, prefabrik yapılar, ağaç evler, villa yapımı, eko evler vb. müstakil yaşam alanları yapımına ve bu alanlara konfor katan donanımlara rehber olacak.

Siz de sektörün tek ve kapsamlı fuarı PREMO Fuarı’nda yer alarak, ürün, hizmet, tasarım ve uygulamalarınızı ilgili ve profesyonel alıcılara ulaştırabilir, ticari iş birliklerine imza atabilirsiniz.

Fuar Konusu

Prefabrik, Tiny House, Müstakil Ev ve Donanımları Prefabrik, modüler, minik ev, konteyner, ahşap, müstakil ev, villa yapım ve donanımları ve dekorasyon sistemleri

 


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Müstakil Ev Fuarı Prefabrik Ev Fuarı Prefabrik Tiny House Müstakil Ev ve Donanımları Fuarı PREMO Fuarı Tiny House Fuarı
Başlangıç:
11 Ocak Perşembe @ 10:00
Bitiş:
13 Ocak Cumartesi @ 18:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon