Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

PHARMANEXT: Uluslararası İlaç Endüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı

 16 Eylül 2020 @ 10:00 - 18 Eylül 2020 @ 19:00    İstanbul

: /

3. PHARMANEXT Uluslararası İlaç Endüstrisi, Teknolojileri ve Bileşenleri Fuarı 16-19 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

İlaç endüstrisinde etken madde ve bileşenlerden bitmiş ürün ve formülasyonlarına, endüstriyel ekipman ve teknolojiden üretim prosesleri ve hizmetlerine… İlaç endüstrisi kapsamındaki uygulamalara teknoloji, donanım ve hizmet üreten bütün uzmanlar, konunun Türkiye’deki yenilikçi ihtisas fuarı ve konferansında biraraya geliyorlar. Klinik araştırma sürecinden bitmiş ürünlerin pazarlanmasına geniş bir spektruma yayılan ilaç endüstrisi, temel araştırma-geliştirme faaliyetlerinden, ileri teknolojiyle üretilmiş son ürünlere kadar, en gelişmiş know-how ve uygulamaları ile sektör uzmanlarının karşısında olacaklar. Uzmanlar ve kurumlar, gelişmiş teknoloji ve bilgi birikimlerini fuarda çeşitli sergileme, etkinlik ve sunumlar ile aktaracaklar.

İlaç Endüstrisinde biyoteknolojinin gelişmiş ürün ve bilgi birikimini buluşturacak; bu alanda önemli bir network işlevi görecek sektör etkinliğinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Konusu

İlaç, İlaç Bileşenleri, Paketleme ve Üretim Ekipmanları, Kontrat Hizmetleri
API, Yardımcı Malzeme ve Formulasyon, Özel Üretim, Tamamlanmış Dozlar, Biyofarma, Üretim Ekipmanları, Analitik ve LAB Teknolojileri, Özel Kimyasallar, Paketleme, Dizayn

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
16 Eylül 2020 @ 10:00
Bitiş:
18 Eylül 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.bioexpo.com.tr/pharmanext

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Akdeniz Tanıtım
E-posta:
info@yapex.com
Website:
www.akdeniztanitim.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar