Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Butur Turizm Fuarı

 17 Eylül 2020 @ 10:00 - 19 Eylül 2020 @ 20:00    Bursa

:

BUTUR 3. Turizm Fuarı,  17-19 Eylül tarihleri arasında Merinos’ta sizleri bekliyor.

BUTUR – 3. Turizm Fuarı, Türkiye’de turizm sektöründe önemli bir eksiklik olan acenteler ile otellerin buluşacağı profesyonel bir fuar açığını kapamak hedefiyle organize edilmektedir.

Ulusal İhtisas Fuarı niteliğindeki fuarımızda oteller, acenteler, kongre merkezleri ve havayolu şirketleri stant açabilecek, seyahat acenteleri ve tur operatörleri de ziyaretçi olabileceklerdir.

Fuar, acente ve otellerin bir sonraki yılın anlaşmalarını yapabilmeleri hedefi ile yola çıkılarak düzenlenmektedir. Amacımız, 17-18-19 Eylül 2020 tarihleri arasındaki üç gün süresince otellerin mümkün olduğunca fazla acente ile acentelerin de mümkün olduğunca fazla otel ile görüşme sağlamaları, tanışmaları, tanıtım yapmaları ve anlaşma imzalamalarıdır.

Günümüzde acente kontrat, satın alma yetkilileri ve otellerin satış yetkilileri yoğun bir iş temposuna sahiptir. Bu yoğunluktaki kişilerin kısa sürede birbirleri görüşmeleri, randevu almaları, ziyaret etmeleri çok zor olmaktadır. Dolayısıyla bu fuarımızla, adeta bir kamp havasında üç gün süresince verimli bir iş görüşmesi amaçlamaktayız.

BUTUR – 3. Turizm Fuarı’na acenteler, oteller, kongre merkezleri ve havayolu şirketleri katılımcı olarak iştirak edebileceklerdir. Fuar ziyaretçi profili halka ve ilgisiz kişilere kapalı olacaktır.

Acente olarak, ulusal tatil, kongre, iç turizm acentelerinin yanı sıra, Avrupa, Rusya, Doğu Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, İran ve Türki Cumhuriyetler’den acente ve tur operatörleri ile kurumsal firmaların yöneticileri de fuara davet edilecektir.

İstanbul, İzmir, Kuzey Ege, Ankara, Antalya gibi şehirlerin orta noktasında bulunan Bursa, hem seyahat acentelerini hem de otellerin kolay ulaşım noktasındadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan fuar merkezimize uzaklık 1 saattir. Ziyaretçilerin ve katılımcıların çok rahat ulaşabileceği bölgede fuarımızı planladık.

Bursa’daki otellerimiz ziyaretçilerimizi ağırlamakta gönüllüdürler.

Sabiha Gökçen Havalimanı, Yenişehir Havalimanı, Bursa Terminali, İDO ve BUDO iskelesinden fuar alanına servisler ve ulaşım organizasyonu yapılacaktır.

Sizleri tarih ve kültür kenti, kadim şehir, yeşil Bursa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtiyor, fuarımıza acente ve otel, çalışan ve yöneticilerini davet ediyoruz.

17-19 Eylül 2020 tarihlerinde Bursa’da görüşmek dileklerimiz ile..

Hasan EKER
Network Fuarcılık ve Burkon Turizm & Kongre
Genel Müdürü

Fuar Konusu

Turizm Sağlık Turizmi ve Diğer Turizm Çeşitleri, Otel, Acenta, Sigorta, Transfer, Sağlık Turizmi, Havayolu, Deniz Ulaşımı

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
17 Eylül 2020 @ 10:00
Bitiş:
19 Eylül 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://buturfuari.com/

Hangi Şehirde?

Bursa

Organizatör

Network Fuarcılık

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar