Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

PENTEX: Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı

 5 Şubat 2020 @ 10:00 - 8 Şubat 2020 @ 19:00    Gaziantep

:

PENTEX 9. Penye, Tekstil ve Teknolojileri Fuarı Gaziantep OFM Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenleniyor.

Fuar Detayları

PENTEX Penye Tekstil ve Teknolojileri Fuarı, Gaziantep Sanayi Odası, PENKON Penye, Konfeksiyon ve İmalat Hazır Giyim Derneği destekleriyle AKORT Fuarcılık tarafından 05-08 Şubat 2020 tarihleri arasında Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
PENTEX fuarını başta Ortadoğu olmak üzere Doğu Avrupa, Balkanlar ve Kafkasya’dan çok sayıda ilgili ziyaret etmektedir. Gaziantep’te düzenlenen fuarda, penye ürünlerinden konfeksiyon ürünlerine, iplikten lazer kesim ve dijital baskı makinelerine, penye makinelerinden dokuma makinelerine, konfeksiyon boya ve yardımcı kimyasallarından mesleki yayınlara varıncaya kadar çok geniş bir yelpazede ürün ve teknoloji sergilenmektedir.
İlerleyen yıllarda sektörün en kapsamlı ve etkili buluşması noktalarından birisi haline geleceğine inandığımız ve sektörün ilk ve tek fuarı PENTEX, yeni pazar arayışları içinde bulunan üreticilere cazip fırsatlar sunacaktır.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
5 Şubat 2020 @ 10:00
Bitiş:
8 Şubat 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
http://www.akort.com/

Hangi Şehirde?

Gaziantep

Organizatör

Akort Fuarcılık
Telefon:
+90 342 220 32 12
E-posta:
akort@akort.com
Website:
http://www.akort.com/

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar