Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

GIST: Gaming Istanbul Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı

 30 Ocak 2020 @ 10:00 - 2 Şubat 2020 @ 20:00    İstanbul

: /

Gaming İstanbul Uluslararası Oyun, Espor ve Dijital Eğlence Fuarı 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Üç senede Gaming İstanbul, Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük uluslararası B2C ve B2B fuarı haline geldi ve ziyaretçi sayısını her yıl ortalama %27 artırıyor. Bu başarının ardındaki Gaming İstanbul Ekibi ve Gaming İstanbul için çalışan üçüncü partiler hardcore oyunculardan oluşuyor ve “gitmek istedikleri fuarı” yapıyorlar. Avrasya’nın oyun köprüsü GIST, Asya ve Avrupa oyun pazarlarını birleştiriyor ve Ortadoğu’ya bir kapı açıyor;
• Far Cry 5, Horizon Zero Dawn, For Honor, Smite Tactics gibi oyunlar ve Playlink gibi sistemler Türkiye’de ilk kez, henüz piyasaya çıkmadan önce ziyaretçileriyle buluştu.
• Dünyanın büyük oyun şirketleri Ubisoft, Blizzard Entertainment ve Tencent Games, Türkiye’de ilk kez Gaming Istanbul bünyesinde stant açtı.
• Oldmoustache Gameworks’ün merakla beklenen oyunu No70: Eye of Basir’in lansmanı GIST 2018 bünyesinde gerçekleşirken, her sene 30 bağımsız oyun geliştiricisi de oyunlarını ücretsiz olarak ziyaretçilerle ve profesyonellerle buluşturma imkanına sahip oldu.
• GIST 2018’de PUBG, Overwatch ve Rainbow Six: Siege turnuvaları büyük yankı uyandırdı.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
30 Ocak 2020 @ 10:00
Bitiş:
2 Şubat 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://www.gamingistanbul.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

GL Fuarcılık
E-posta:
info@gl-fuarcilik.com
Website:
www.gl-fuarcilik.com

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar