Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Osmaniye Kitap Fuarı

 6 Aralık 2019 @ 09:30 - 15 Aralık 2019 @ 20:30    Osmaniye

:

Osmaniye Belediyesi 4. Kitap Fuarı 6-15 Aralık tarihleri arasında Osmaniye Fuar Alanı’nda düzenleniyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Geçtiğimiz yıl 100 bin kişinin ziyaret ettiği Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı bu yıl 6-15 Aralık 2019 tarihlerinde dördüncü kez kapılarını vatandaşlara açacak. 80 stantta, 180 yayınevi hizmet verecek fuarda 150 yazar okuyucuları ile buluşacak. Büyük hayran kitlesine sahip Türkiye’nin en önemli yazarları arasında olan isimler tecrübelerini, bilgi ve birikimlerini düzenlenecek olan 29 ayrı söyleşi programında okuyucuları ve ile paylaşacak. Masal Park yanında 2.400 metre karelik kapalı alanda ve geniş otopark imkânıyla hizmet verecek kitap fuarı 10 gün süre ile 09.30-20.30 saatleri arasında açık olacak. Osmaniye Belediyesi Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen tüm söyleşi programları fuar alanına kurulacak salonda yapılacak.
KİTAP OKUYUN, MUTLU OLUN
‘Kitap okuyun, mutlu olun’ sloganı ile hizmet vereceğini söyleyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, “7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı Türkiye’nin sayılı kitap fuarı haline gelme yolunda hızla ilerleyen kitap fuarımıza bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.
FUARIN ONUR KONUĞU CANAN TAN
Osmaniye Belediyesi 4.Kitap Fuarı’nın onur konuğu Türk Edebiyatının güçlü ve sevilen kalemi Canan Tan olacak. 6 Aralık Cuma günü resmi açılış törenine de katılacak olan Canan Tan, 7 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da ‘Issız Kadınlar Sokağı’ isimli söyleşi programıyla vatandaşla bir araya gelecek ve akabinde kitaplarını sevenlerine imzalayacak.
TTK VE TDK BU YIL DA OSMANİYE KİTAP FUARINDA OLACAK
Türk Dil Kurumu (TDK) ve Türk Tarih Kurumu (TTK) bu yıl da Osmaniye Belediyesi 4.Kitap Fuarında stant açarak yayınlarını Osmaniye halkının beğenisine sunacak.
FUARA ÖĞRENCİLER ÜCRETSİZ TAŞINACAK
Çocukların ve gençlerin kitap sevgisini ve okuma alışkanlığını da arttırmayı amaçlayan bir uygulama ile Osmaniye Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürütülen ortak çalışma kapsamında ilimizdeki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimizin kitap fuarına Osmaniye Belediyesi tarafından ücretsiz ulaşımları sağlanacak.
OSMANİYE BELEDİYESİ KİTAP FUARI ÖNEMLİ İSİMLERİ AĞIRLAYACAK
Osmaniye Belediyesi 4.Kitap Fuarına Türkiye’nin dört bir yanından 150 şair ve yazar katılacak. 10 günlük fuar kapsamında farklı günlerde bu yazarlar okuyucuları ile yayınevlerinin stantlarında bir araya gelerek, kitaplarını imzalayacaklar. Osmaniye’nin değeri olan yerel yazarlar belediye tarafından kurulan stantlarda okuyucularla buluşacak.
Bu kapsamda Canan Tan, Hasan Ali Toptaş, Hikmet Anıl Öztekin, Mehmet Ali Bulut, İpek Ongun, Bestami Yazgan, Akademisyen Anne Saniye Bencik Kangal, Ahmet Şimşirgil, Hayati İnanç, Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, Nurdan Damla, Sıtkı Aslanhan, Bekir Develi, Sinan Yağmur, Kral Şakir’in Yazarı Varol Yaşaroğlu, Bircan Yıldırım, Yavuz Donat, Şebnem Bursalı, Caner Taslaman, Ahmet Günbay Yıldız gibi fuara katılacak yazarların yanı sıra daha birçok yazar fuarda Osmaniyeli vatandaşlarla buluşacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
6 Aralık 2019 @ 09:30
Bitiş:
15 Aralık 2019 @ 20:30
Fuar Kategori:
Website:
http://www.osmaniyefuar.com/

Hangi Şehirde?

Osmaniye

Organizatör

VAV Fuarcılık
Telefon:
(0312) 341 09 06
E-posta:
vavfuar@gmail.com
Website:
www.vavfuar.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar