Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar NextGen Mobility
:

NextGen Mobility

Elektrikli Ulaşım, Şarj Sistemleri ve Mobilite Çözümleri Fuarı ve Zirvesi
7 Kasım Perşembe @ 10:00 - 9 Kasım Cumartesi @ 18:00
İstanbul

NextGen Mobility Elektrikli Ulaşım, Şarj Sistemleri ve Mobilite Çözümleri Fuarı ve Zirvesi sektörün ilgilileriyle buluşuyor.

NextGen Mobility

Fuar Detayları

E-mobilite Sektöründeki Bütün Büyük Oyuncular için Mükemmel Bir Buluşma Noktası

Yurttaşlardan devletlere, küçük işletmelerden en büyük uluslararası şirketlere ve lojistikten ulaşıma. Daha sürdürülebilir ve çevre dostu şehirler ve toplumları elde etmek için karşımızda mobilite açısından önemli zorluklar bulunmaktadır. Bu nedenle NextGen E-Mobility + Charge Expo & Summit Kasım 2024’te İstanbul’a uğramaktadır.

NextGen E-Mobility + Charge Expo & Summit kamu ve özel kuruluşların birlikte çalışarak mobilite sektörünü yeni bir boyuta taşımak için çerçeveleri belirlediği yerdir.Ulaşım ekonomik ve sosyal kalkınmayı destekleyen önemli bir sektördür. Ancak bu sektör sürdürülebilirlik ve verimlilik alanında gelişmek için büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu sektör fosil yakıtlardan elde edilen enerjinin en büyük kullanıcısıdır ve en önemli karasal altyapılardan biriyle ilişkilidir. ​

NextGen E-Mobility + Charge Expo & Summit sektörün bütün oyuncularıyla, yani Avrasya’nın her yerinden imalatçılar, teknoloji şirketleri, operatörler, kamu idarecileri, start-up şirketler, şirket gruplarıyla iş toplantılarının gerçekleştiği bir etkinliktir:.

Fuar Konusu

Elektrikli Ulaşım, Atonom Araçlar, Şarj Sistemeleri ve Şarj İstasyonları, Hidrojen Teknolojisi Elektrikli Araçlar, Şarj Sistemleri, Depolama Teknolojileri, Şarj İstasyon Ekipmanları Atonom Araçlar, Mikro Mobilite


Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Güneş Enerjisi Üretim Teknolojileri ve Enerji Depolama Fuarı ve Konferansı Solar + Storage NX
Başlangıç:
7 Kasım Perşembe @ 10:00
Bitiş:
9 Kasım Cumartesi @ 18:00
İstanbul
İstanbul, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon