Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

NADMEX – Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi

 23 Kasım @ 10:00 - 25 Kasım @ 18:00    İstanbul

:

NADMEX – Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi 23-25 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde.

Fuar Detayları

Sektörel Fuarcılık tarafından 23-25 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Afet Yönetimi Fuarı & Zirvesi” sadece deprem, sel, çığ, heyelan, salgın hastalık, yangın gibi afetler öncesinde alınması gereken önlemlere odaklanmıyor aynı zamanda bilinçlendirme ve proje yönetimine de odaklanıyor.

Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi, afet ve acil durum anında risk faktörlerinin tam olarak belirlenmesi ile ilgili teknolojilerin, ardından olası zararların azaltılması aşamasında kullanılacak teknolojilerin ve afetlerin önlenmesine yönelik teknolojilerin tanıtımını yaparak kamuoyunun hazırlanmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İyileştirme aşamasında (veya “afet sonrası dönemde”) ihtiyaç duyulan tüm çaba ve kaynakların organizasyonu ve yönetimi süreci de Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi’nin gündeminde olacak.

Fuarla birlikte gerçekleştirilecek olan Afet Yönetimi Zirvesi’nde “Afet Risk Yönetiminin Güçlendirilmesi”, “Afet Yönetimi Eğitimi”, “Afet Risk Yönetimi
Planlaması”, “Aktif Müdahale” gibi başlıklar yer alacak. “Bilgi Yönetimi ve Teknoloji”, “Ekosistem Yönetimi ve Dayanıklılık”, “Erken Uyarı Sistemleri”, “Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer Tehditler”, “Afetlerde Medya ve İletişim”, “Afet Lojistiği”, “Sürdürülebilir Tedarik Zinciri”, “Afet Psikolojisi”, “Sivil Savunma Hizmetleri”, “Afetler ve İklim Değişikliği”, “Risk Transferi ve Sigorta”, “Afet Sosyolojisi, Bulaşıcı Hastalıklar, ve Salgınlar”, “Gıda Güvenliği”, “Dirençli Şehirler”, “Afetlerde Uluslararası İşbirliği”, “Afet Sonrası Yeniden Yapılanma”, “Afete Dirençli Kültürel Miras”, “Afetlerin Sürdürülebilir Kalkınmaya Etkileri” konuları yer alacak.

Fuar Konusu

Afet ve Deprem Erken Uyarı Sistemleri, Bina Güçlendirme Teknolojileri, Arama Kurtarma Ekipmanları, Yangın Önleme, Müdahele Ekipmanları, İş, İş İnşaat Makineleri, Tıbbi Malzeme ve Sağlık Ekipmanları

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi NADMEX NADMEX - Afet Yönetimi Fuarı ve Zirvesi

Detaylar

Başlangıç:
23 Kasım @ 10:00
Bitiş:
25 Kasım @ 18:00
Fuar Kategori:
Website:
http://afetyonetimifuarivezirvesi.com/

Hangi Şehirde?

İstanbul

Organizatör

Sektörel Fuarcılık
E-posta:
bilgi@sektorelfuarcilik.com
Website:
www.icci.com.tr

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar