Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

MERYAPI Yapı, İnşaat ve Tedarikçileri Fuarı Mersin

 26 Mart 2020 @ 10:00 - 29 Mart 2020 @ 20:00    Mersin

:

Meryapı Yapı İnşaat ve Tedarikçileri Fuarı 26-29 Mart tarihleri arasında yapılacak.

Ertelendi

MERYAPI Yapı, İnşaat ve Tedarikçileri Fuarı Mersin ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fuarın yeni tarihi belli olduğunda fuarlist.com'da açıklanacaktır.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

Meryapı 9. Yapı, İnşaat ve Tedarikçileri Fuarı, CNR Holding, 26-29 Mart 2020 tarihleri arasında Mersin CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirecek.
İnşaatta yeni teknolojileri tanıtma ve özellikle inşaat yapan firmaları malzeme satan firmalarla bir araya getirmeyi amaçlayan fuarda, Türkiye’nin önde gelen 110’dan fazla firması ürün ve hizmetlerini sergileyecek.
Uygun koşullarda konut ve yazlıklarını yenileyip restore etmek isteyen tüketicilere de uygun fırsatlar sunan fuar, yapı ve inşaat sektörü için önemli bir yatırım ve buluşma noktası olacak.
İnşaat sektörü, gerek ekonomisi, gerekse sosyal yaşam kalitesiyle her geçen gün cazibesi artan Mersin’de, kendisini destekleyen çok sayıda sektörle beraber büyüyor.
Kaliteli, sağlıklı ve yaşanabilir konutlar için talep artarken, sitelerde geniş yaşam çevresi ve üst düzey teknoloji kullanan, nitelikli konutlar tercih ediliyor. Modern, güvenli ve sağlıklı konutlara artan ilginin yanı sıra, eski konutlarda tadilat, boyama, dekorasyon ve peyzaj gibi çeşitli hizmetler için yeni iş potansiyeli yaratılıyor.
Mersin’de 9. kez düzenlenecek olan Meryapı Fuarı, yurtdışından gelecek ziyaretçilerin de ilgi odağı. Önceki yıllarda, Suriye, Irak ve Libya’dan gelen müteahhit ve inşaat malzemeleri alıcılarının katıldığı fuarda, Libya Bingazi ve Trablus Ticaret ve Sanayi Odası ile Musul Ticaret ve Sanayi Odası’ndan gelen heyetler, birçok Türk firmasıyla anlaşma imzaladı.
Bu yıl da, katılımcı firmalar binlerce profesyonel ziyaretçiyle bire bir iletişim kurarak ürünlerini ve daha da önemlisi markalarını tanıtma fırsatı bulacak.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
26 Mart 2020 @ 10:00
Bitiş:
29 Mart 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
Website:
http://cnrmersinyapi.com/

Hangi Şehirde?

Mersin

Organizatör

Pozitif Fuarcılık
Telefon:
+90 212 465 74 74
E-posta:
info@cnrholding.com
Website:
http://cnrholding.com

Yorum Bırakın

Avatar