Yükleniyor Fuarlar
Tüm Fuarlar Mersin Gıda Fuarı
  • Bu fuar geçti.
:

Mersin Gıda Fuarı

Mersin Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı
23 Kasım 2022 @ 10:00 - 27 Kasım 2022 @ 19:00
Mersin

Mersi Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı CNR Expo Mersin Yenişehir Fuar Merkezi’nde sektörün ilgililerini ağırlıyor.

Mersin Gıda Fuarı

Fuar Detayları

Akdeniz’in en büyük gıda platformu Mersin Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı, Türkiye’nin gıda üretimi ve ihracatında önemli bir yeri olan Mersin’de tüm gıda sektörü paydaşlarını bir araya getirmektedir. 100’ün üzerinde yerli ve yabancı markanın binlerce ürününün sergilendiği fuarda aralarında Orta Doğu, Güney Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, KKTC, Doğu Avrupa ve Arap Ülkeleri’nin de olduğu sektör profesyonelleri B2B iş görüşmeleri ile kenti global pazarlara taşımaktadır.

CNR Holding kuruluşlarında Pozitif Fuarcılık tarafından T.C. Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Ticaret Borsası, Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB), Mersin Yenişehir Belediyesi,, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Türk Arap Ülkeleri İş İnsanları Derneği (TURAB), Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD), iş birliği ve KOSGEB desteğiyle düzenlenen Mersin Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı, Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde sektör profesyonellerini ağırlıyor.


Mersin’in enerjisi global pazarlara taşınacak…
Akdeniz’in en büyük gıda platformu olan Mersin Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı, Türkiye’nin gıda üretimi ve ihracatında önemli bir yeri olan Mersin’de tüm gıda sektörünün paydaşlarını 25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında 10. kez bir araya getirecek.

Bu büyük organizasyonda siz de geç kalmadan yerinizi ayırtın.

Fuar Konusu

Gıda
Gıda Teknolojileri
Paketleme

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Mersi Gıda Fuarı Mersin Gıda Mersin Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı
Başlangıç:
23 Kasım 2022 @ 10:00
Bitiş:
27 Kasım 2022 @ 19:00
Mersin
Mersin, Türkiye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fuar Navigasyon