Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

Leather & More: İzmir Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı

 21 Ocak 2020 @ 09:00 - 23 Ocak 2020 @ 20:00    İzmir

: /

Leather & More: İzmir 3. Deri ve Deri Konfeksiyon Fuarı Fuarİzmir’de 21-23 Ocak tarihlerinde gerçekleşiyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

setur otelz.com touristica tatilbudur.com neredennereye.com

Fuar Detayları

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 3’üncü kez organize edilecek olan Leather & More “Deri ve Deri Konfeksiyon” Fuarı; deri ve deri giyim markalarının, perakendecilerinin, toptancılarının ve tasarım firmalarının en iyi yerli ve yabancı deri ve deri giyim üreticileri ile buluşabilmeleri amacıyla 21-23 Ocak 2020 tarihleri arasında kapılarını Türkiye’nin en yeni ve modern fuar merkezi olan fuarizmir’de açıyor.
14. IF WEDDING FASHION “Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim” Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek Leather & More “Deri ve Deri Konfeksiyon” Fuarı, moda sektör profesyonellerinin dikkatini modanın başkenti İzmir’e çekiyor. Deri ve Deri Giyim sektörünün tanınmış markalarına ev sahipliği yaparak, bu markaların iş hacimlerini geliştirmenin yanında, sektörün lider markaları tarafından gerçekleştirilecek defilelerle ziyaretçilerine görsel bir şölen sunmaya hazırlanıyor. Sektör liderleri ile tanışabilmek, dünyanın dört bir yanından gelecek zincir mağazalar ve alım heyetleri ile bağlantılar kurabilmek için, planınızı şimdiden yapın. 21–23 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek bu mükemmel organizasyonun siz de bir parçası olun!

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube Haberler  

Detaylar

Başlangıç:
21 Ocak 2020 @ 09:00
Bitiş:
23 Ocak 2020 @ 20:00
Fuar Kategori:
,
Website:
https://leatherandmore.izfas.com.tr/index.php/tr/

Hangi Şehirde?

İzmir

Organizatör

İZFAŞ

İlgili Fuarlar

Yorum Bırakın

Avatar