Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Konya Evlilik Hazırlıkları Fuarı

 1 Ekim 2020 @ 10:00 - 4 Ekim 2020 @ 19:00    Konya

: /

Konya Evlilik Hazırlıkları Fuarı Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Ayakkabı, Hediyelik Eşya, Çiçekçilik, Organizasyon – Etkinlik, Araç Kiralama, Etkinlik Malzemeleri, Matbaa, Mücevherat Fuarı 1-4 Ekim 2020 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde ziyaretçilere açılacak.

Konya Evlilik Hazırlıkları Fuarı ile Evlilik Hazırlığı Yapan Çiftlerin ve Evini Yenileyeceklerin Tüm İhtiyaçları Aynı Çatı Altında Toplanacak..

Evlilik Hazırlıkları Fuarı ilk kez Konya’da!

Gelinlikten damatlığa, düğün organizatörlerinden kuyumculara kadar düğününüz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey 1-4 Ekim 2020’de Tüyap Konya tarafından Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Konya Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda yerini alacak.

Fuar Konusu

Evlilik Hazırlıkları , Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


Detaylar

Başlangıç:
1 Ekim 2020 @ 10:00
Bitiş:
4 Ekim 2020 @ 19:00
Fuar Kategori:
,
Website:
http://www.konyaevlilikfuari.com/

Hangi Şehirde?

Konya

Organizatör

TÜYAP
Telefon:
+90 212 867 11 00
E-posta:
tuyap@tuyap.com.tr
Website:
http://www.tuyap.com.tr/

Yorum Bırakın

Avatar