Yükleniyor Fuarlar
  • Bu fuar geçti.

Tüm Fuarlar

KONMAK Fuarı

Konya Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri Fuarı

 11 Mayıs 2022 @ 10:00 - 14 Mayıs 2022 @ 19:00    Konya

:

KONMAK 2022 Konya 16. Metal İşleme Makineleri, Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri Fuarı sektörün ilgilileri ile buluşuyor.

Otel & Ulaşım Sorgula

ucuzabilet neredennereye setur touristica tatilbudur

Fuar Detayları

 

11-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında Konya Makine Teknolojileri Fuarları çatısı altında İSKON, KONELEX, KONMAK, Konya Sac İşleme Teknolojileri Fuarı olmak üzere 4 fuar eş zamanlı olarak Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak. 4 gün sürecek fuarda Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon, Metal İşleme Makineleri, Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç, Lojistik sektörlerinin liderleri bir araya gelecek.11-14 Mayıs 2022 tarihleri arasında Konya Makine Teknolojileri Fuarları çatısı altında İSKON, KONELEX, KONMAK, Konya Sac İşleme Teknolojileri Fuarı olmak üzere 4 fuar eş zamanlı olarak Konya Ticaret Odası – Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak. 4 gün sürecek fuarda Kaynak, Delme, Kesme Teknolojileri, Malzemeler, El Aletleri, Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon, Metal İşleme Makineleri, Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç, Lojistik sektörlerinin liderleri bir araya gelecek.

2022 yılında Konya Makine Teknolojileri çatısı altında gerçekleştirilecek olan KONMAK Fuarı katılımcılarına ve ziyaretçilerine değer katmaya devam edecek. Metal işleme, makine imalat, CAD/CAM, kaynak ve takım tezgahları gibi makine sektörünün çeşitli branşlarından ürünlerin sergileneceği KONMAK’da buluşuyoruz.

İş ilişkilerinizi geliştirip yeni değerlere ve paydaşlara ulaşırken makine sektöründeki yeni ürün, çözüm ve inovasyonları gerek sergilemek gerekse takip etmek için Konya Makine Teknolojileri Fuarları’nda yerinizi almaya hazır mısınız? Yeni nesil fuarcılık hizmetlerimizle işinizi geliştirecek çözümler Tüyap Konya’da.

Diğer Bilgiler

Fuara katılımcı ya da ziyaretçi olmak için fuar resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Fuar Resmi Sitesi instagram facebook twitter youtube  


KONMAK KONMAK Fuarı Konya Metal İşleme Makineleri Kaynak Delme Kesme Teknolojileri Malzemeler El Aletleri Fuarı

Detaylar

Başlangıç:
11 Mayıs 2022 @ 10:00
Bitiş:
14 Mayıs 2022 @ 19:00
Fuar Kategori:
Website:
https://www.konmakfuari.com

Hangi Şehirde?

Konya

Organizatör

Tüyap Konya
E-posta:
tuyapkonya@tuyap.com.tr
Website:
www.tuyap.com.tr

Yorum Bırakın

Avatar